Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
07 квітня 2021, 16:57

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань освіти, науки та інновацій обговорено стан підготовки підготовчих курсів зі стипендіальним забезпеченням для вступників з тимчасово окупованих територій

 

На засіданні Комітету з питань освіти, науки та інновацій, що відбулося 7 квітня, народні депутати обговорили питання щодо стану підготовки підготовчих курсів зі стипендіальним забезпеченням для вступників з тимчасово окупованих територій.

Це питання доповіла заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук. Вона представила алгоритм дій для вступників.

Голова Комітету Сергій Бабак відзначив важливість цієї ініціативи: «Сподіваюсь, що законопроект, за який ми проголосували минулого року, а зараз реалізовуємо, стане доступною та ефективною ініціативою для дітей зі сходу».

Народні депутати взяли інформацію до відома.

Члени Комітету розглянули законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо джерел забезпечення державних гарантій здобувачам освіти (№4340). Проектом пропонується встановити, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні і комунальні заклади освіти, забезпечують безоплатним гарячим харчуванням за рахунок коштів державного бюджету дітей пільгових категорій, а саме внутрішньо переміщених осіб.

Народні депутати відзначили соціальну важливість законопроекту, але його реалізація потребує доопрацювання через необхідність внесення змін до Бюджетного кодексу

За наслідками розгляду Комітет ухвалив рішення направити зазначений законопроект на доопрацювання.

Також Комітет ухвалив рішення рекомендувати відхилити законопроект про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення мовних прав корінних народів, національних меншин України у сфері освіти (№4648) та направити авторам на доопрацювання проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення окремих положень про мову освіти (№ 4648-1).

За результатами розгляду Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» щодо приведення у відповідність із деякими законодавчими актами (№4542).

Члени Комітету затвердили рекомендації слухань на тему: «Рік акредитації освітніх програм за новою процедурою: підсумки, проблеми, перспективи», які відбулись 11 березня 2021 року.