Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
07 квітня 2021, 16:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Члени Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ на чолі з заступником керівника делегації А. Герасимовим узяли участь у спостереженні за парламентськими виборами у Болгарії

Заступник керівника Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї ОБСЄ народний депутат України Артур Герасимов та члени Постійної делегації - народні депутати України Вадим Галайчук, Павло Фролов та Ярослав Юрчишин - взяли участь у спостереженні за парламентськими виборами у Болгарії.

З 1 по 5 квітня понад 30 парламентаріїв з 12 держав-членів ОБСЄ взяли участь у спостереженні за парламентськими виборами у Болгарії. Члени делегації спостерігали за виборчим процесом в багатьох регіонах Болгарії, зокрема в Софії, Пернику, Кюстенділі, Благоєвграді, Трояні, Ловечі та Варні.

У рамках роботи місії, представники ПА ОБСЄ тісно співпрацювали зі своїми колегами з Парламентської асамблеї Ради Європи та Бюро ОБСЄ з питань демократичних інститутів та прав людини.

Спеціальним координатором, керівником спільної короткотермінової місії зі спостереження за виборами в Болгарії було призначено Артура Герасимова, заступника Керівника Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ, а сенатор Паскаль Алізар (Франція) очолив делегацію від ПА ОБСЄ.

У місії ПА ОБСЄ зі спостереження за виборами також взяли участь члени Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ В.Галайчук та П.Фролов, а також заступник члена Постійної делегації Я.Юрчишин.

Напередодні дня виборів спостерігачі відвідали низку онлайн-брифінгів від урядовців, представників політичних партій і коаліцій, громадянського суспільства та журналістів. Під час зустрічей порушувалися питання виборчого законодавства, організації виборчого процесу та висвітлення його у ЗМІ, голосування закордоном тощо. Окрему увагу було приділено машинному голосуванню, яке вперше застосовувалось на парламентських виборах у Болгарії.

Українська делегація зі спостереження на виборах у складі народних депутатів України Артура Герасимова, Вадима Галайчука, Павла Фролова, Ярослава Юрчишина та Євгенії Кравчук (спостерігач від ПАРЄ) відвідала посольство України в Болгарії.

За словами Євгенії Кравчук, під час зустрічі у посольстві обговорили внутрішньополітичну ситуацію в Болгарії напередодні парламентських виборів, стан і перспективи розвитку українсько-болгарських відносин, в тому числі у міжпарламентській площині. Українські парламентарії поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку у Софії та відвідали могилу видатного українця Михайла Драгоманова, який тут викладав протягом багатьох років.

У день голосування народні депутати України спостерігали за відкриттям та закриттям виборчих дільниць та ходом голосування в Софії, Пернику та низці інших населених пунктів. Серед іншого, А.Герасимов відвідав виборчу дільницю компактного проживання ромів у Софії.

5 квітня відбулася підсумкова прес-конференція, в ході якої Спеціальний координатор А. Герасимов оголосив, що Спільна спостережна місія від Парламентської асамблеї ОБСЄ (ПА ОБСЄ), Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) та Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) дійшла ключового висновку, що вибори пройшли конкурентно, з повагою до фундаментальних свобод, але довгострокові проблеми, пов’язані з деякими ключовими елементами виборчого процесу все ще потребують доопрацювання. Серед них - питання прозорості фінансування та законодавство щодо вирішення спорів та суперечок під час виборів. Також бракувало новин та аналітичних матеріалів щодо перебігу виборчої кампанії у ЗМІ, що впливало на здатність виборців робити усвідомлений вибір.