Новини

14 травня 2021, 14:03

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну у новій редакції

докладніше
14 травня 2021, 12:41

Дмитро Разумков вручив дипломи молодим вченим-стипендіатам Верховної Ради України

докладніше
14 травня 2021, 12:39

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

докладніше
14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
25 березня 2021, 16:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань екологічної політики та природокористування розглянув питання екологічної ситуації у м. Павлоград Дніпропетровської області


24 березня відбулося засідання Комітету, на якому народні депутати розглянули питання екологічної ситуації, що склалася у м. Павлоград Дніпропетровської області. Народний депутат Роман Каптєлов порушив екологічну проблему забруднення річки Самара очисними спорудами. Комунальне підприємство «Павлоградводоканал» під час здійснення своєї діяльності порушує вимоги природоохоронного законодавства, внаслідок чого відбувається забруднення р. Самара та загибель риби. Зокрема, зафіксовано порушення правил експлуатації очисних споруд, їх незадовільний технічний стан, перевищення допустимих скидів тощо.

Члени Комітету заслухали представників профільних відомств і місцевої влади щодо ситуації та шляхів її вирішення. Голова Комітету Олег Бондаренко дав доручення голові профільного підкомітету Едуарду Прощуку взяти на контроль звернення щодо ситуації в місті Павлоград.

Під час засідання народні депутати розглянули низку законопроектів.

Голова Комітету Олег Бондаренко запропонував перенести розгляд законопроекту про території Смарагдової мережі №4461 на наступне засідання, зважаючи на надходження значної кількості зауважень і пропозицій.

За результатами обговорення народні депутати ухвалили рішення направити на доопрацювання законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами №4558.

Також Комітет ухвалив рішення відхилити законопроект про внесення змін до Закону України «Про пестициди та агрохімікати щодо державної реєстрації дигестату біогазових установок» №5039.

За результатами розгляду законопроекту про внесення змін до статті 291 Податкового кодексу України щодо захисту прав виробників квітів у горщиках №5106 ухвалено рішення звернутися до головного Комітету з пропозицією рекомендувати Верховній Раді прийняти його за основу з урахуванням зауважень Комітету.

Розглянувши законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за заперечення міжнародних злочинів, агресії Російської Федерації, злочинів, пов’язаних з окупацією Російською Федерацією частини території України, порушення окремими категоріями осіб заборон та обмежень щодо встановлення зв’язків і взаємодії з органами влади Російської Федерації, окупаційними адміністраціями, посилення відповідальності за кримінальні правопорушення проти основ національної безпеки України, довкілля і власності, вчинені на тимчасово окупованих територіях України №5166, Комітет підтримав його прийняття за основу.

Також за результатами розгляду Комітет взяв до відома інформацію про врегулювання питань щодо співпраці Державного агентства водних ресурсів та Громадської ради при Державному агентстві, а також стосовно Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Крім того, Комітет ухвалив рішення взяти до відома пропозиції Міністерства про проведену роботу щодо розроблення законопроекту про внесення змін до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Загальних методичних рекомендацій щодо змісту та порядку складання звіту з оцінки впливу на довкілля.