Новини

08 березня 2021, 09:00

Віртуальна експозиція «Жінки в історії українського парламентаризму» до Міжнародного жіночого дня

докладніше
08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
17 лютого 2021, 16:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування протягом п’ятої сесії Верховної Ради планує провести чотири виїзні засідання

17 лютого Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування на своєму засіданні у режимі відеоконференції розглянув і затвердив графік проведення виїзних засідань Комітету на період п’ятої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання (лютий – липень 2021 року).

Голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький зауважив, що, враховуючи складну епідемічну ситуацію в країні, та запроваджений карантин у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби, який наразі продовжено до 30 квітня, у затвердженому плані роботи Комітету на період п’ятої сесії було заплановано проведення виїзних засідань.

Голова Комітету звернув увагу на ефективність виїзних засідань як форми парламентського контролю і висловив сподівання, що з початком вакцинації ситуація дещо стабілізується і Комітет зможе проводити роботу у такому форматі.

Михайло Радуцький нагадав, що у період роботи попередніх сесій Комітет провів виїзні засідання і робочі наради у шести областях: Житомирській, Одеській, Рівненській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській. Також члени Комітету побували з робочою поїздкою у Донецькій і Луганській областях.

Комітет прийняв рішення на період п’ятої сесії запланувати проведення чотирьох виїзних заходів у тих областях, де вони ще не проводились, а саме: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській та Черкаській областях.

Аргументуючи таке рішення, голова Комітету зауважив: «Саме з цих областей до Комітету надходить достатня кількість звернень від громадян, місцевих рад та медичних працівників. Вони переважно стосуються роботи закладів охорони здоров’я в умовах медичної реформи та пандемії COVID-19». Михайло Радуцький запропонував під час виїзних засідань приділити увагу цим питанням, а також, «у порядку контролю, ознайомитись із організацією проведення вакцинації проти COVID-19 в регіонах».

Конкретні дати поїздок будуть визначатися у робочому порядку.

На пропозицію заступника голови Комітету Артема Дубнова, Комітет прийняв рішення на наступному тижні у режимі відеоконференції провести засідання робочої групи для розгляду пропозицій до проекту Закону «Про систему громадського здоров’я» (№4142), прийнятого Верховною Радою у першому читанні. На засідання планується запросити Заступника міністра охорони здоров'я - Головного державного санітарний лікаря України Віктора Ляшка та експертів з медичної спільноти.

Окрім того, під час засідання Комітету Михайло Радуцький поінформував, що заплановане на сьогодні спільне засідання комітетів з питань антикорупційної політики та з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, на якому планувалось розглянути питання про ефективне використання бюджетних коштів і уникнення корупційних ризиків при здійсненні державних закупівель вакцини для проведення профілактичних щеплень проти COVID-19, лікарських засобів та медичних виробів, перенесено у зв’язку із зверненням Генерального директора ДП «Медичні закупівлі України» Арсена Жумаділова. Він повідомив, що не може взяти участь у засіданні, через проведення перевірок Державною аудиторською службою виконання бюджетних програм.

Про нову дату і час спільного засідання буде повідомлено додатково.