Новини

04 грудня 2020, 17:00

Освітній центр Верховної Ради оголошує онлайн-конкурс для школярів та студентів «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії»

докладніше
04 грудня 2020, 16:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
04 грудня 2020, 16:15

Верховна Рада ухвалила законопроект, який не дозволить призупинити е-декларування в наступному році

докладніше
04 грудня 2020, 15:19

З 1 по 4 грудня Верховна Рада України прийняла 31 Закон України

докладніше
04 грудня 2020, 14:48

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник сфери телекомунікацій України"

докладніше
04 грудня 2020, 13:12

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 грудня 2020, 13:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
04 грудня 2020, 13:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
04 грудня 2020, 12:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
04 грудня 2020, 12:17

Прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 11:58

Прийнято Закон "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 09:53

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо соціальної підтримки платників податків

докладніше
04 грудня 2020, 09:36

Огляд головних тем «Голосу України» від 4 грудня

докладніше
04 грудня 2020, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 4 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
19 листопада 2020, 17:20

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує Верховній Раді розглянути проєкти постанов про утворення двох ТСК (відео)

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України на своєму засіданні 19 листопада у режимі відеоконференції розглянув два проєкти постанов про утворення тимчасових слідчих комісій Верховної Ради.

Було розглянуто проєкт Постанови «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин виникнення у 2020 році масштабних пожеж у Луганській області та дій/ бездіяльності Луганського обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Луганської обласної державної адміністрації – Луганської обласної військово-цивільної адміністрації щодо вчасного реагування на виникнення та недопущення виникнення подій надзвичайного характеру» (№ 4262, доопрацьований).

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Кальченко повідомив, що до складу ТСК подали своїх кандидатів фракції партії «Слуга народу», партії «Опозиційна платформа – за життя», партії «Європейська солідарність» і групи «Довіра».

Обґрунтовуючи необхідність створення даної Тимчасової слідчої комісії, співавтор проєкту Постанови народний депутат Максим Ткаченко сказав: «Ця ТСК потрібна і Луганщині, і країні для того, щоб розібратися, що сталося в області протягом останніх пів року. Тому що відбулися пожежі, яких ніколи не було на Луганщині до цього. Є багато запитань до керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації і до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області».

Комітет ухвалив висновок щодо доопрацьованого проєкту Постанови № 4262 та рекомендував Верховній Раді розглянути зазначений проєкт і прийняти рішення.

Також Комітет розглянув проєкт Постанови «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства "Українська залізниця", розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників» (№ 3432, доопрацьований).

Ініціатор створення ТСК - народна депутатка Юлія Гришина поінформувала, що проєкт постанови вноситься вдруге, оскільки змінилась ситуація: 26 серпня 2020 року змінилось керівництво АТ "Українська залізниця" і було проведено аудит Рахунковою палатою. Враховуючи ці факти, у проєкті Постанови дещо змінено завдання, які ставить перед собою дана ТСК. Зокрема, за словами депутатки, окрім фінансових, включено такі питання, як перевірка виконання заходів з реформування підприємства відповідно до затвердженого стратегічного плану розвитку, відповідність документів нормам Закону України «Про оплату праці», дотримання норм колективного договору, раціональності використання державного майна тощо.

Голова Комітету поінформував, що до складу цієї ТСК пропонується обрати депутатів, які представляють фракції партії «Слуга народу», партії «Опозиційна платформа – за життя», партії ВО «Батьківщина», групу «Партія «За майбутнє» і групу «Довіра».

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді розглянути зазначений проєкт Постанови з урахуванням зауважень Комітету та прийняти рішення. 

Народні депутати затвердили розклад засідань Комітету у грудні 2020 року, яким передбачено проведення засідань 2, 9 (у режимі відеоконференції) і 16 грудня. Ще одне засідання планується на останній тиждень грудня.

Члени Комітету також обмінялись думками щодо розгляду на наступному засіданні Комітету проекту кошторису Верховної Ради України на 2021 рік.