Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
18 вересня 2020, 13:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS)

Члени Комітету на своєму засіданні 16 вересня розглянули проект Закону про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS) №0054, поданий Президентом України.

Законопроект спрямований на посилення співробітництва у сфері фізичної культури і спорту в рамках членства України у Раді Європи та інтеграції України у європейську спортивну спільноту.

Зокрема, приєднання України до EPAS дасть можливість нашій державі:

• обмінюватися досвідом роботи європейських держав з різних питань сфери фізичної культури і спорту;

• брати участь у діючих програмах і проектах EPAS;

• боротися з корупцією у спорті, маніпулюванням спортивними змаганнями, насильством під час спортивних заходів, іншими негативними явищами у спорті.

Участь України в EPAS передбачає щорічну сплату Україною членських внесків до бюджету EPAS у розмірі близько 20 тисяч євро. Здійснення видатків, пов’язаних із виконанням фінансових зобов'язань України перед бюджетом EPAS та витратами на відрядження осіб, які беруть участь у засіданнях Керівної Ради, Консультативного та Статутного комітетів, планується, починаючи з 2021 року та забезпечуватиметься в межах коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України" Міністерству молоді та спорту на відповідний рік.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України підтримує необхідність посилення міжурядового співробітництва у сфері фізичної культури і спорту в рамках членства України у Раді Європи та інтеграції України у європейську спортивну спільноту, зокрема, шляхом приєднання до EPAS.

Під час обговорення члени Комітету підтримали законопроект. На їхню думку, приєднання до EPAS дозволить Україні стати активним учасником загальноєвропейських процесів розвитку сфери фізичної культури і спорту.

За результатами обговорення Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект за основу і в цілому.

Відповідний висновок Комітету надіслано до Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом, як головного Комітету.