Новини

08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше
04 березня 2021, 16:30

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
09 вересня 2020, 12:57

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань правоохоронної діяльності розглянув питання про визначення представників до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

 

У середу 9 вересня відбулося засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Члени Комітету на початку засідання розглянули питання про визначення представників до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Голова Комітету Денис Монастирський доповів, що Комітет вже втретє буде розглядати це питання. Він нагадав про попередні рішення, прийняті у липні і на минулому тижні.

Д.Монастирський вніс пропозицію звернутися до керівників депутатських фракцій і груп з проханням повторно подати до Комітету пропозиції стосовно кандидатур до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі з 7 осіб до 14 вересня включно і розглянути це питання на окремому засіданні Комітету у вівторок 15 вересня.

Комітет також пропонує депутатським фракціям і групам забезпечити участь своїх кандидатів у засіданні, яке буде проводитися у режимі відеоконференції.

Члени Комітету обговорили питання та одноголосно прийняли рішення підтримати таку пропозицію.

Народні депутати також розглянули низку законопроектів та прийняли відповідні рішення стосовно них.

Так, Комітет повторно розглянув проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо проведення експертизи з питань права №2741. Розгляд відбувся за участю автора - народного депутата Ігоря Фріса, який доповів законопроект.

Співдоповідач - голова підкомітету Юлія Яцик нагадала, що на минулому засіданні підкомітет рекомендував і Комітет підтримав пропозицію про відхилення законопроекту.

Ю.Яцик повідомила, що підкомітет переглянув своє рішення і пропонує Комітету направити цей проект Закону на доопрацювання.

Члени Комітету під час обговорення також висловилися за направлення законопроекту №2741 на доопрацювання і підтримали більшістю голосів рішення Комітету рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду направити його на доопрацювання.

Комітет у зв’язку з відсутністю доповідача переніс розгляд наступного питання - проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо посилення охорони природних об'єктів від пожеж) №3439.

За результатами розгляду Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді відхилити проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо спрощення та удосконалення діючих норм Закону з метою уникнення покарання винними особами та розвантаження судових органів №3303.

На доопрацювання Комітет рекомендує Верховній Раді направити проект Закону про внесення зміни до статті 368-5 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне збагачення №3007.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді відхилити проекти Законів про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності працівників правоохоронних органів за невиконання судових рішень №3121 і про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності у сфері поводження з відходами» №3390.

Комітет рекомендує Парламенту підтримати альтернативний проект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності у сфері поводження з відходами №3390-1 і прийняти його за основу.

 Відеозапис засідання Комітету.