Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 жовтня 2019, 12:20

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань освіти, науки та інновацій заслухав інформацію про діяльність Освітнього центру Верховної Ради України

Комітет з питань освіти, науки та інновацій на своєму засіданні заслухав інформацію про діяльність Освітнього центру Верховної Ради України.

«Центр відкрито 19 липня 2019 року, тобто працює всього три місяці. Цьому передували велика підготовча робота. Ми взяли за приклад освітні центри в інших країнах», - поінформувала керівник Освітнього центру Марина Терещук. За її інформацією, за час роботи Центру, його вже відвідали 1400 осіб і на жовтень, листопад і грудень вже запис завершено. «У нас є величезний попит. Це школярі та вже студенти - до нас звертаються багато університетів щодо відвідання Освітнього центру», - сказала М.Терещук.

Вона також поінформувала: «Мета Центру – підвищити рівень довіри до парламенту та покращити імідж шляхом просвітницької діяльності в стінах Верховної Ради». За словами керівника Центру, це також майданчик для спілкування народних депутатів з дітьми і подякувала членам Комітету, які вже відвідали Освітній центр. Загалом, близько 20 народних депутатів, а також Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, відвідали уроки Центру і поспілкувались з дітьми.

Освітній центр також проводить «Тижні парламенту» - просвітницькі інтерактивні заходи для дітей у регіонах, у яких беруть участь народні депутати із цих регіонів, повідомила М.Терещук. Вона звернулася до членів Комітету з проханням сприяти популяризації і розвитку Освітнього центру, а також системній роботі з Міністерством освіти та науки. Також вона запросила Комітет долучитися до розробки стратегії Освітнього центру на кілька років. «Ми хочемо вивести на новий рівень парламентську просвітницьку діяльність і розширити цільову аудиторію, то му що робота Верховної Ради цікава і дорослим», - сказала керівник Центру.

Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак запевнив у підтримці Освітнього центру. «Це одне із наших завдань – підтримувати будь-яку ініціативу, яка робиться для того, щоб наші діти були більш освіченими», - сказав він.

Народні депутати України – члени Комітету подякували представникам Освітнього центру і проектів Програми USAID РАДА та висловили власні позитивні враження від відвідин Освітнього центру, який розташований в будинку Верховної Ради України за адресою: вул. Грушевського, 5 (кулуари першого поверху).