Новини

15 жовтня 2019, 18:02

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
15 жовтня 2019, 17:53

Схід завжди буде українським, - Голова Верховної Ради Дмитро Разумков

докладніше
15 жовтня 2019, 17:34

У Верховній Раді України відкрилася виставка «Сучасний український космос», присвячена діяльності КБ «Південне»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:21

До Дня захисника України відбулася презентація нової книги Валентини Розуменко «Нескорені»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:01

Виставка картин художниці Роксолани Йолич

докладніше
15 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді України презентовано виставку проекту «Жіноче століття: українки, які створили державу»

докладніше
15 жовтня 2019, 16:34

З нагоди козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці Асоціацією майстрів народного мистецтва України розгорнуто експозицію «Обереги України»

докладніше
15 жовтня 2019, 13:14

Прийнято Постанову "Про внесення змін до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання"

докладніше
15 жовтня 2019, 11:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 15 жовтня

докладніше
15 жовтня 2019, 11:19

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп)

докладніше
15 жовтня 2019, 10:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив склад робочої групи із впровадження концепції «Зелений офіс» у Верховній Раді

докладніше
14 жовтня 2019, 05:00

Звернення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисника України

докладніше
11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 грудня 2012, 11:14

 Інформаційне управління 

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання"

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 5 Закону "Про комітети Верховної Ради України" утворено 29 комітети Верховної Ради України сьомого скликання:

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин;

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією;

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики;

Комітет з питань бюджету;

Комітет з питань верховенства права та правосуддя;

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування;

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

Комітет з питань економічної політики;

Комітет з питань європейської інтеграції;

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності;

Комітет у закордонних справах;

Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій;

Комітет з питань культури і духовності;

Комітет з питань науки і освіти;

Комітет з питань національної безпеки і оборони;

Комітет з питань охорони здоров'я;

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки;

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів;

Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики;

Комітет з питань податкової та митної політики;

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин;

Комітет з питань правової політики;

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики;

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України;

Комітет з питань свободи слова та інформації;

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму;

Комітет з питань соціальної політики та праці;

Комітет з питань транспорту і зв'язку;

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності.

Згідно із статтею 10 Закону "Про приватизацію державного майна" утворено також Спеціальну контрольну комісію Верховної Ради України з питань приватизації.

Відповідно до частини другої статті 5 Закону "Про комітети Верховної Ради України" законом встановлено, що до складу кожного з комітетів Верховної Ради сьомого скликання може входити не менше 9 і не більше 30 народних депутатів. Згідно із частиною першою статті 5 Закону "Про комітети Верховної Ради України" законом затверджено предмети відання комітетів Верховної Ради сьомого скликання та Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Також законом визначено, що у разі внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту, проекту постанови чи іншого акта Верховної Ради, зміст якого стосується предметів відання двох або більше парламентських комітетів, головний комітет з опрацювання такого проекту визначається на підставі статті 88 Конституції України Головою Верховної Ради України, у тому числі за пропозицією Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, внесеною відповідно до Регламенту Верховної Ради України, якщо рішенням Верховної Ради України опрацювання проекту такого акта не віднесено до відання тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України, утвореної відповідно до статті 89 Конституції України.

Відповідно до закону, обрано головами, першими заступниками, заступниками голів, секретарями, членами комітетів Верховної Ради сьомого скликання таких народних депутатів України:

1. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:

Голова Комітету - КАЛЕТНІК Григорій Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - КУТОВИЙ Тарас Вікторович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - ЛАБАЗЮК Сергій Петрович - народний депутат України, позафракційний; 

заступник голови Комітету - КРАВЧУК Василь Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - САБІЙ Ігор Михайлович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ІВАХІВ Степан Петрович - народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету - СІГАЛ Євген Якович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ГУБАР Віктор Іванович - народний депутат України, фракція Компартії України;

члени Комітету:

АПОСТОЛ Михайло Володимирович - фракція "Батьківщина";

БРИЧЕНКО Ігор Віталійович - фракція "Батьківщина";

КУПЧАК Володимир Романович - фракція "Батьківщина";

ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович - фракція "Батьківщина";

БОБОВ Геннадій Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОНДАР Віктор Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БУБЛИК Юрій Васильович - фракція ВО "Свобода";

ВЕРЕВСЬКИЙ Андрій Михайлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович - позафракційний;

МЕЛЬНИК Станіслав Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОМЕЛЬЯНОВИЧ Денис Сергійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЗЬМЕНКО Сергій Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПИЛИПЕНКО Володимир Пилипович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СМІТЮХ Григорій Євдокимович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШАБЛАТОВИЧ Олег Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЛІНІЧ Олег Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВОЛКОВ Олександр Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРНІЙЧУК Олександр Олександрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

НЕГОЙ Федір Федорович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СКАРБОВІЙЧУК Руслан Володимирович - фракція Компартії України;

ЦАРЬОВ Олег Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

2. Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

Голова Комітету - ЧУМАК Віктор Васильович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - МОСКАЛЬ Геннадій Геннадійович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ДЖИГА Микола Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЯРЕМА Віталій Григорович - фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - МАЛИШЕВ Володимир Степанович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович - фракція "Батьківщина";

ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович - позафракційний;

КОРЖЕВ Анатолій Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОСУХОВСЬКИЙ Олег Іванович - фракція ВО "Свобода";

САВЧУК Юрій Петрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ТАБАЧНІК Яків Піневич - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРНЯКОВ Валерій Вікторович - фракція ВО "Свобода";

ШАТВОРЯН Вілен Григорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

3. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики:

Голова Комітету - КІЛІНКАРОВ Спірідон Павлович –фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ЗУБКО Геннадій Григорович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БОБКОВ Олександр Михайлович –фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету – САЛЬДО Володимир Васильович –фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ЧУГУННІКОВ Віталій Семенович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

БАРВІНЕНКО Віталій Дмитрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГЕРЖОВ Юрій Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГОНЧАРОВ Сергій Васильович - фракція Компартії України;

ЛЮБОНЕНКО Юрій Вікторович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРЦІНКІВ Руслан Романович - фракція ВО "Свобода";

МХІТАРЯН Нвєр Мнацаканович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОДАРЧЕНКО Юрій Віталійович - фракція "Батьківщина";

ПРОДИВУС Володимир Степанович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТКАЧУК Геннадій Віталійович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

4. Комітет з питань бюджету:

Голова Комітету - ГЄЛЛЄР Євгеній Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - БУРЯК Сергій Васильович –фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - КАЛЕТНИК Оксана Миколаївна – фракція Компартії України;

заступник голови Комітету - ВОЛКОВ Олександр Михайлович – фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ДУБІЛЬ Валерій Олександрович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

секретар Комітету - ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович - фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

АТРОШЕНКО Владислав Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БАЙДЮК Лариса Макарівна - фракція Компартії України;

ВАСИЛЬЄВ Олександр Андрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДЕРКАЧ Андрій Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЖЕРЕБНЮК Віктор Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЗАБОЛОТНИЙ Григорій Михайлович -  позафракційний;

ЗУБИК Володимир Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІЛЛЄНКО Андрій Юрійович - фракція ВО "Свобода";

КАНІВЕЦЬ Олег Леонідович - фракція "Батьківщина";

КУРОВСЬКИЙ Іван Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЛАНДИК Валентин Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович - фракція "Батьківщина";

МИХАЛЬЧИШИН Юрій Адріянович - фракція ВО "Свобода";

МОЛОТОК Ігор Федорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАВЛОВ Костянтин Юрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПРЕСМАН Олександр Семенович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПУТІЛОВ Андрій Станіславович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

РІЗАНЕНКО Павло Олександрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СКОСАР Ігор Євгенійович - фракція "Батьківщина";

СЛЮЗ Тетяна Ярославівна - фракція "Батьківщина";

СТРУК Володимир Олексійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТАБАЛОВ Олександр Миколайович - позафракційний;

ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФИЩУК Олександр Георгійович - фракція "Батьківщина";

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Василь Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧОРНОВОЛЕНКО Олександр Віленович - фракція "Батьківщина";

ШУФРИЧ Нестор Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЩЕРБАНЬ Артем Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

5. Комітет з питань верховенства права та правосуддя:

Голова Комітету - КІВАЛОВ Сергій Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - МАХНІЦЬКИЙ Олег Ігорович –фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - РОМАНЮК Роман Сергійович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ШПЕНОВ Дмитро Юрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович - фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович - фракція "Батьківщина";

КОЛЕСНІЧЕНКО Вадим Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна - фракція "Батьківщина";

ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна - позафракційна;

МАЛЬЦЕВ Володимир Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТРУХАНОВ Геннадій Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРНЕГА Роман Тарасович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

6. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Голова Комітету - ЖВАНІЯ Давид Важаєвич - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - МИХАЙЛЕНКО Ольга Дмитрівна - фракція Компартії України;

заступник голови Комітету - НОВАК Наталія Василівна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ПАРАСКІВ Олег Дмитрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - СИРОТЮК Олег Мирославович - фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету 0 КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

БЛИЗНЮК Анатолій Михайлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОНДАРЕНКО Володимир Дмитрович - фракція "Батьківщина";

БУХОВЕЦЬ Олег Юлійович - фракція Компартії України;

ГЛАДІЙ Василь Іванович - фракція "Батьківщина";

ДОБКІН Дмитро Маркович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДУДКА Олександр Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАРТАШОВ Євген Григорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАЦУБА Володимир Михайлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КЛИЧКО Віталій Володимирович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПЕХОВ Володимир Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРУК Микола Трохимович - фракція "Батьківщина".

7. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Голова Комітету - СЕХ Ірина Ігорівна - фракція ВО "Свобода";

перший заступник голови Комітету - ЛУКАШУК Олег Григорович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ГЛАЗУНОВ Сергій Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - БАЛИЦЬКИЙ Євген Віталійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

АВЕРЧЕНКО Сергій Миколайович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

БУТКІВСЬКИЙ Віктор Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАЛЬЧЕНКО Валерій Михайлович - фракція "Батьківщина";

КОТЕЛЯК Лідія Леонідівна - фракція "Батьківщина";

ЛАНЬО Михайло Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИЧУК Лариса Юріївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАРУБОК Омелян Никонович - фракція Компартії України;

СІКОРА Ольга Мирославівна - фракція "Батьківщина";

ТЯГНИБОК Андрій Ярославович - фракція ВО "Свобода";

ЧУБ Володимир Євгенович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

8. Комітет з питань економічної політики

Голова Комітету – ІВАНЧУК Андрій Володимирович - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - КАЛЬЦЕВ Сергій Федорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ГОЛОВКО Михайло Йосифович - фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ГОРІНА Ірина Анатоліївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КАЦУБА Сергій Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна - фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ПОНОМАРЬОВ Андрій Вікторович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БЕЗБАХ Яків Якович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОРИТА Ольга Василівна  - фракція Компартії України;

ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОПАНАЩЕНКО Михайло Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАЛИЦЯ Ігор Петрович - позафракційний;

ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ШЛЕМКО Дмитро Васильович - фракція "Батьківщина".

9. Комітет з питань європейської інтеграції

Голова Комітету - НЕМИРЯ Григорій Михайлович - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ПАНЬКЕВИЧ Олег Ігорович - фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ТИХОНОВ Віктор Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - НЕТЕЦЬКА Олена Анатоліївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БАЛОГА Віктор Іванович - позафракційний;

ДЗАРДАНОВ Микола Сергійович - фракція Компартії України;

ДМИТРУК Микола Ілліч - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЗАДОРОЖНИЙ Вячеслав Казимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КІССЕ Антон Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУРПІЛЬ Степан Володимирович - фракція "Батьківщина";

ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПОРОШЕНКО Петро Олексійович - позафракційний;

ТАРАСЮК Борис Іванович - фракція "Батьківщина";

КИРИЛЕНКО Іван Григорович - фракція "Батьківщина".

10. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Голова Комітету - КОЖЕМ'ЯКІН Андрій Анатолійович -фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ПШОНКА Артем Вікторович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ОЛІЙНИК Володимир Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ПАЛАМАРЧУК Микола Петрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Станіславович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

ВАСИЛЬЄВ Геннадій Андрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГЕРАСИМЧУК Михайло Іванович - фракція Компартії України;

ДУБОВОЙ Олександр Федорович - фракція "Батьківщина";

ІЛЬЮК Артем Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРОЛЮК Валентин Анатолійович - фракція "Батьківщина";

МИСИК Володимир Юрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МІЩЕНКО Андрій Миколайович - фракція ВО "Свобода";

САС Сергій Володимирович - фракція "Батьківщина";

СТУПАК Іван Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧУДНОВСЬКИЙ Віталій Олегович - позафракційний.

11. Комітет у закордонних справах

Голова Комітету - КАЛЮЖНИЙ Віталій Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович - фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МИРИМСЬКИЙ Лев Юлійович - позафракційний;

заступник голови Комітету - ПОЛОЧАНІНОВ Володимир Геннадійович - фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ОРОБЕЦЬ Леся Юріївна - фракція "Батьківщина";

члени комітету:

АР'ЄВ Володимир Ігорович - фракція "Батьківщина";

ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КИЙ Сергій Вікторович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУРЕННОЙ Володимир Костянтинович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

МАРКОВ Ігор Олегович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МУРАЄВ Євгеній Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СОЛОШЕНКО Микола Павлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРТКОВ Юрій Дмитрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШЕВЧЕНКО Олександр Оксеньтійович - фракція ВО "Свобода".

12. Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій

Голова Комітету - ОМЕЛЬЧЕНКО Валерій Павлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ЛУК'ЯНЧУК Руслан Валерійович  фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БІЛИЙ Олексій Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ГІРШФЕЛЬД Анатолій Мусійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - МОЧКОВ Олександр Борисович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени комітету:

ТІГІПКО Сергій Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович - фракція "Батьківщина";

ТЯГНИБОК Олег Ярославович - фракція ВО "Свобода";

ЯНУКОВИЧ Віктор Вікторович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

13. Комітет з питань культури і духовності

Голова Комітету - КИРИЛЕНКО В'ячеслав Анатолійович - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МАРТИНЮК Леонтій Святославович - фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету - МАТІОС Марія Василівна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

БРИГИНЕЦЬ Олександр Михайлович - фракція "Батьківщина";

ДОНІЙ Олександр Сергійович - позафракційний;

ПОВАЛІЙ Таїсія Миколаївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРЧУК Ярослав Петрович - фракція "Батьківщина";

ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович - фракція "Батьківщина";

ЛЕВЧЕНКО Ольга Володимирівна - фракція Компартії України.

14. Комітет з питань науки і освіти

Голова Комітету - ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - СИЧ Олександр Максимович - фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - СОРОКА Микола Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ЗУБЧЕВСЬКИЙ Олександр Петрович - фракція Компартії України;

члени Комітету:

ДЗОЗ Віталіна Олексіївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОРОХОВ Антон Миколайович - фракція Компартії України;

ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович - фракція "Батьківщина";

ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПАРУБІЙ Андрій Володимирович - фракція "Батьківщина";

ФАРІОН Ірина Дмитрівна - фракція ВО "Свобода".

15. Комітет з питань національної безпеки і оборони

Голова Комітету - ЛИТВИН Володимир Михайлович -позафракційний;

перший заступник голови Комітету - КІНАХ Анатолій Кирилович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЗАБЗАЛЮК Роман Омелянович - фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - КАПЛІН Сергій Миколайович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

ГРИНЕВЕЦЬКИЙ Сергій Рафаїлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЗЬМУК Олександр Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТИНЮК Адам Іванович - фракція Компартії України;

ПОБЕР Ігор Миколайович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

САМОЙЛЕНКО Юрій Павлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СЕЛІВАРОВ Андрій Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СИРОТЮК Юрій Миколайович - фракція ВО "Свобода";

СТОЙКО Іван Михайлович - фракція "Батьківщина".

16. Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету - БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - СПІРІНА Ірина Дмитрівна - фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - ІЛИК Роман Романович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БІЛОВОЛ Олександр Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ГЕЛЕВЕЙ Олег Іванович - фракція ВО "Свобода";

члени Комітету:

ДЕЙЧ Борис Давидович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна - фракція "Батьківщина";

ДУДКА Володимир Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІОНОВА Марія Миколаївна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПАЗИНЯК Василь Степанович - фракція "Батьківщина";

ХАНЕНКО Святослав Михайлович - фракція ВО "Свобода";

ШИПКО Андрій Федорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

17. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Голова Комітету - МАРТИНЕНКО Микола Володимирович - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ЗАРУБІНСЬКИЙ Олег Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КУНЧЕНКО Олексій Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МИРНИЙ Олександр Борисович - фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ОНИЩЕНКО Олександр Романович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ГРУБА Григорій Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БАНДУРОВ Володимир Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВАСЮНИК Ігор Васильович - фракція "Батьківщина";

ІВАНЮЩЕНКО Юрій Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІОФФЕ Юлій Якович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОВАЛЬЧУК Віталій Анатолійович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

КОВАЧ Василь Ілліч - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРЖ Павло Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУТОВИЙ Вячеслав Григорович - фракція "Батьківщина";

ЛЕЛЮК Олексій Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРМАЗОВ Євген Васильович - фракція Компартії України

МЕДЯНИК Володимир Юрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАВЕЛКО Андрій Васильович - фракція "Батьківщина";

ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович - фракція "Батьківщина";

РУДЬКОВСЬКИЙ Микола Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТУРМАНОВ Віктор Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

18. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

Голова Комітету - СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович -фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ГОНЧАРОВ Анатолій Дмитрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КУНІЦИН Сергій Володимирович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

секретар Комітету - МОРОЗЕНКО Євгеній Вадимович -фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

КУДРЯ Володимир Іларіонович - фракція Компартії України;

ЛЕОНОВ Едуард Володимирович - фракція ВО "Свобода";

ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович - фракція "Батьківщина".

19. Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики

Голова Комітету - КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ЛУК'ЯНОВ Владислав Валентинович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МОШАК Сергій Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КУЧЕРУК Микола Герасимович - фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БАЛАНДІН Сергій Вікторович - фракція Компартії України;

ГІНКА Ярослав Ярославович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

КИРИЛЕНКО Павло Веніамінович - фракція ВО "Свобода";

КОВАЛЬ Олександр Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович -, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШАРОВ Ігор Федорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

20. Комітет з питань податкової та митної політики

Голова Комітету - ХОМУТИННІК Віталій Юрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ГОРДІЄНКО Сергій Володимирович - фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - ПРОДАН Оксана Петрівна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ЄРЕМЕЄВ Ігор Миронович - позафракційний;

заступник голови Комітету - СЕНЧЕНКО Андрій Віленович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - СЕРГІЄНКО Леонід Григорович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ТИМОШЕНКО Віктор Анатолійович - позафракційний;-

секретар Комітету - КРИВЕЦЬКИЙ Ігор Ігорович - фракція ВО "Свобода";

члени Комітету:

БЛАВАЦЬКИЙ Михайло Васильович - фракція ВО "Свобода";

БУРБАК Максим Юрійович - фракція "Батьківщина";

ВАНЗУРЯК Роман Степанович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ВАСАДЗЕ Таріел Шакрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВАЩУК Катерина Тимофіївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВОЗНЮК Юрій Володимирович - фракція "Батьківщина";

ГЕРЕГА Олександр Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГРУШЕВСЬКИЙ Віталій Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОЛЖЕНКОВ Олександр Валерійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КЛЮЄВ Сергій Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

НАКОНЕЧНИЙ Володимир Леонтієвич - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

НИЧИПОРЕНКО Валентин Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПЕТЬОВКА Василь Васильович - позафракційний;

РИБАКОВ Ігор Олександрович - позафракційний;

СВЯТАШ Дмитро Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТАБАЛОВ Андрій Олександрович - позафракційний;

ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович - фракція "Батьківщина";

ЦИРКІН Ігор Маркович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

21. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Голова Комітету 0 ПАЦКАН Валерій Васильович -фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ГЕРМАН Ганна Миколаївна з фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЛУЦЕНКО Ірина Степанівна - фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ГАЙДОШ Іштван Ференцович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БЕНЮК Богдан Михайлович - фракція ВО "Свобода";

ДЖЕМІЛЄВ Мустафа  - фракція "Батьківщина";

ПОПЕСКУ Іван Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

САМОЙЛЕНКО Василь Петрович - фракція Компартії України.

22. Комітет з питань правової політики

Голова Комітету - ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ГУЗЕНКО Костянтин Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ДУНАЄВ Сергій Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - АГАФОНОВА Наталія Володимирівна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

БАЛОГА Павло Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БРАЙКО Сергій Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЖЕВАГО Костянтин Валентинович - позафракційний;

КАТЕРИНЧУК Микола Дмитрович - фракція "Батьківщина";

ЛЕВЧЕНКО Микола Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МІЩЕНКО Сергій Григорович - позафракційний;

МОХНИК Андрій Володимирович - фракція ВО "Свобода";

ПОЛЯКОВ Василь Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СИМОНЕНКО Петро Миколайович - фракція Компартії України;

СОБОЛЄВ Сергій Владиславович - фракція "Батьківщина".

23. Комітет з питань промислової та інвестиційної політики

Голова Комітету - ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ФАЄРМАРК Сергій Олександрович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БОЙКО Володимир Семенович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ГОРОХОВ Сергій Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - БОГУСЛАЄВ Вячеслав Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - НЕМІЛОСТІВИЙ Віталій Олександрович - фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

БАЙСАРОВ Леонід Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БІДЬОВКА Володимир Анатолійович - фракція Компартії України;

БОЯРСЬКИЙ Юрій Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІЩЕНКО Валерій Олександрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ЛИТВИНОВ Леонід Федорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИК Євген Іванович - фракція ВО "Свобода";

НЕЧАЄВ Олександр Ігоревич - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕЧЕТОВ Михайло Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

24. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України

Голова Комітету - МАКЕЄНКО Володимир Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ПИШНИЙ Андрій Григорович - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - КАРПУНЦОВ Валерій Віталійович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ДЕМЯНКО Микола Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ШВАЙКА Ігор Олександрович - фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету - МАТВЄЄВ Валентин Григорович - фракція Компартії України;

члени Комітету:

АВАКОВ Арсен Борисович - фракція "Батьківщина";

БОЙКО Володимир Богданович - фракція "Батьківщина";

ГОЛОВКО Валерій Анатолійович - фракція "Батьківщина";

ДЕМИДКО Володимир Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДИРІВ Анатолій Борисович - фракція "Батьківщина";

ЄГОРОВ Олександр Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МОСКАЛЕНКО Ярослав Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СКУБАШЕВСЬКИЙ Станіслав Валеріанович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРЯК Геннадій Дмитрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГУРВІЦ Едуард Йосипович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

25. Комітет з питань свободи слова та інформації

Голова Комітету - ТОМЕНКО Микола Володимирович - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БОНДАРЕНКО Олена Анатоліївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - БАГРАЄВ Микола Георгійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МІРОШНИЧЕНКО Ігор Михайлович - фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету - ГОЛУБ Олександр Володимирович -фракція Компартії України;

члени Комітету:

АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович - фракція "Батьківщина";

КОНДРАТЮК Олена Костянтинівна - фракція "Батьківщина";

КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович - фракція "Батьківщина";

РАУПОВ Рустам Бурханович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СТЕЦЬ Юрій Ярославович - фракція "Батьківщина".

26. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Голова Комітету - ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - ТЕДЕЄВ Ельбрус Сосланович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ДАНІЛОВ Віталій Богданович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ПРИСЯЖНЮК Олександр Андрійович  - фракція Компартії України;

секретар Комітету - ЯНКІВ Ігор Тарасович - фракція ВО "Свобода";

члени Комітету:

АРКАЛЛАЄВ Нуруліслам Гаджиєвич - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БУШКО Іван Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЖУК Микола Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТОПАЛОВ Сергій Валерійович - фракція Компартії України.

27. Комітет з питань соціальної політики та праці

Голова Комітету - ЦИБЕНКО Петро Степанович - фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - СУХИЙ Ярослав Михайлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - РОЗЕНКО Павло Валерійович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - СТОЯН Олександр Миколайович -фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій Михайлович - фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна - фракція "Батьківщина";

ЗЕЛИК Руслан Богданович - фракція ВО "Свобода";

ЛЮТІКОВА Валентина Іванівна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СЕМЕНЮК Артем Олексійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФАБРИКАНТ Світлана Самуілівна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ХМІЛЬ Михайло Михайлович - фракція "Батьківщина";

ШУГАЛО Роман Васильович - фракція Компартії України.

28. Комітет з питань транспорту і зв'язку

Голова Комітету - КОЛЕСНІКОВ Борис Вікторович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - БОНДАРЄВ Костянтин Анатолійович - фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - СОЛЬВАР Руслан Миколайович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - МИРОНЕНКО Михайло Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КРУК Юрій Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - МОШЕНСЬКИЙ Валерій Захарович - позафракційний.

члени Комітету:

БОРТ Віталій Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВІТІВ Анатолій Миколайович - фракція ВО "Свобода";

ДЕМІШКАН Володимир Федорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДЕРЕВЛЯНИЙ Василь Тимофійович - фракція "Батьківщина";

МОМОТ Олександр Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОСТАПЧУК Віктор Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПРИГОДСЬКИЙ Антон Вікентійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

РЯБІКІН Павло Борисович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ШКІРЯ Ігор Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШУЛЬГА Володимир Петрович - фракція "Батьківщина".

29. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності

Голова Комітету - РИЖЕНКОВ Олександр Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - АЗАРОВ Олексій Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - КАЙДА Олексій Петрович - фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - КУБІВ Степан Іванович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ЛЯШКО Олег Валерійович - позафракційний;

секретар Комітету - ДЗЕНЗЕРСЬКИЙ Денис Вікторович - фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

БАБИЧ Вікторія Володимирівна - фракція Компартії України;

БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ЄДІН Олександр Йосипович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КЛІМОВ Леонід Михайлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТИНЯК Сергій Васильович - пазафракційний;       

ПІНЧУК Андрій Павлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФУРСІН Іван Геннадійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЯЦЕНКО Антон Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Головою, першим заступником, заступниками голови, секретарем та членами Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації таких народних депутатів України обрано:

голова Комісії - МАРМАЗОВ Євген Васильович - фракція Компартії України

перший заступник голови Комісії - ЄГОРОВ Олександр Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комісії - РІЗАНЕНКО Павло Олександрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комісії - ЛЕОНОВ Едуард Володимирович - фракція ВО "Свобода";

секретар Комісії - КІССЕ Антон Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комісії:

АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович - фракція "Батьківщина";

БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ДЕЙЧ Борис Давидович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУТОВИЙ Тарас Вікторович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

КЛЮЄВ Сергій Петрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна - фракція "Батьківщина";

НЕМІЛОСТІВИЙ Віталій Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

НЕТЕЦЬКА Олена Анатоліївна - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СЕНЧЕНКО Андрій Віленович - фракція "Батьківщина";

СЛЮЗ Тетяна Ярославівна - фракція "Батьківщина";

ФАЄРМАРК Сергій Олександрович - фракція "Батьківщина".

Постановою визнано такою, що втратила чинність, Постанову Верховної Ради України від 13 грудня 2012 року № 6-VII "Про перелік і кількісний склад комітетів Верховної Ради України сьомого скликання".

Документом визначено також предмети відання комітетів Верховної Ради України сьомого скликання та Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації:

1. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:

економічна політика в агропромисловому комплексі;

державне регулювання агропромислового виробництва;

сільськогосподарська кооперація;

регулювання земельних відносин (крім земельних відносин у межах територій забудови);

лісове, водне та рибне господарство.

2. Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією:

боротьба з корупцією;

боротьба з організованою злочинністю;

відповідальність за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом;

боротьба з тероризмом.

3. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики:

будівництво та архітектура;

планування та забудова територій;

земельні відносини (у межах територій забудови);

житлово-комунальне господарство;

регіональна політика, економічний розвиток регіонів.

4. Комітет з питань бюджету:

державна бюджетна політика та міжбюджетні відносини;

Державний бюджет України (включно з питаннями доходів, видатків бюджету, контролю за виконанням бюджету);

бюджетний процес;

державний внутрішній і зовнішній борг;

проведення експертизи щодо впливу законопроектів, проектів інших актів на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють  бюджетні  відносини;

діяльність державних фінансових органів;

діяльність Рахункової палати.

5. Комітет з питань верховенства права та правосуддя:

забезпечення верховенства права на законодавчому рівні;
організація реалізації Верховною Радою України конституційних повноважень у сфері правосуддя;
правовий статус Конституційного Суду України, у тому числі призначення Верховною Радою України  на посади суддів Конституційного Суду України та звільнення їх з посад;
судоустрій, статус суддів та забезпечення діяльності судів;
надання згоди на затримання чи арешт суддів;
правовий статус Вищої ради юстиції, в тому числі призначення на посади Верховною Радою України членів Вищої ради юстиції та припинення їх повноважень;
вступ на посаду суддів Конституційного Суду України та членів Вищої ради юстиції;
правовий статус Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;
правовий статус  Державної судової адміністрації України;
виконання рішень Європейського суду з прав людини;
кримінально-процесуальне законодавство;
цивільне, господарське та адміністративне судочинство (процесуальне законодавство);

надання правової допомоги громадянам, регулювання організації та діяльності адвокатури;

судова експертиза;

міжнародний комерційний арбітраж, третейське судочинство, медіація.

6. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування:

адміністративно-територіальний устрій України;

спеціальний статус міст Києва та Севастополя;

організація та діяльність органів виконавчої влади (за винятком органів виконавчої влади, питання організації та діяльності яких віднесені до предметів відання інших комітетів);

законодавче забезпечення діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади;

засади місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення;

засади організації надання адміністративних послуг;

державна служба та служба в органах місцевого самоврядування;

вибори, референдуми та інші форми безпосереднього волевиявлення громадян;

статус та діяльність політичних партій, громадських об’єднань (крім тих, питання діяльності яких віднесені до предметів відання інших комітетів);

державні символи України;

державні нагороди України.

7. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи:

охорона, збереження, використання та відновлення (відтворення) природних ресурсів, у тому числі надр, лісів, водних ресурсів, атмосфери, тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів;

збереження та збалансоване використання природних ресурсів виключної (морської) економічної зони, континентального шельфу та освоєння космічного простору;

екологічна безпека, попередження та ліквідація наслідків природного лиха, техногенних аварій і катастроф, діяльність державних аварійно-рятувальних служб;

радіаційна та пожежна безпека;

цивільний захист населення;

правовий режим зони надзвичайної екологічної ситуації;

державна політика у сфері поводження з відходами, включаючи радіоактивні та токсичні відходи;

державний моніторинг навколишнього природного середовища;

адміністративно-господарські санкції за забруднення навколишнього природного середовища;

створення, охорона та розвиток об'єктів природно-заповідного фонду України;

ліквідація наслідків Чорнобильської катастрофи, у тому числі надання згоди на обов'язковість міжнародних договорів України з цих питань;

соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

екологічне страхування та екологічний аудит.

8. Комітет з питань економічної політики:

державна економічна політика;

застава, лізинг, концесія, оренда, розподіл продукції, управління майном, що перебуває у державній чи комунальній власності (крім управління майном оборонно-промислового комплексу);

приватизація державного і комунального майна, націоналізація (реприватизація), банкрутство тощо;

регулювання державних закупівель;

бухгалтерський облік та звітність, аудиторська діяльність;

ціни і тарифи, ціноутворення;

господарське законодавство;

державна політика у сфері побутових відходів та металобрухту;

кооперація (крім сільськогосподарської кооперації).

9. Комітет з питань європейської інтеграції:

участь України в міжнародних інтеграційних процесах, пов'язаних з діяльністю Європейського Союзу (ЄС);

адаптація українського законодавства до законодавства Європейського Союзу (ЄС), забезпечення його відповідності зобов'язанням України у рамках Ради Європи (РЄ);

оцінка відповідності законопроектів міжнародно-правовим зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції;

державна політика у сфері європейської інтеграції;

забезпечення міжпарламентських зв'язків у рамках співробітництва України з Європейським Союзом (ЄС), Західноєвропейським Союзом (ЗЄС);

координація програм технічної допомоги Європейського Союзу (ЄС) Верховній Раді України та спеціальних навчальних програм;

надання згоди на обов'язковість міжнародних договорів України з Європейським Союзом (ЄС) та його державами-членами (ратифікація, приєднання до міжнародного договору, прийняття тексту міжнародного договору), денонсація зазначених міжнародних договорів України;

транскордонне та міжрегіональне співробітництво з країнами Європейського Союзу (ЄС).

10. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності:

кримінальне законодавство;

законодавство про адміністративні правопорушення;

виконання кримінальних покарань та організація і діяльність органів та установ виконання покарань;

організація та діяльність органів прокуратури, органів внутрішніх справ, інших правоохоронних органів;

оперативно-розшукова діяльність;

профілактика злочинів та адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі;

організація охорони громадського порядку та громадської безпеки;

охоронна і детективна діяльність;

державний захист учасників кримінального судочинства та державний захист суддів, працівників правоохоронних органів;

соціальний захист працівників правоохоронних органів та членів їх сімей.

11. Комітет у закордонних справах:

законодавче забезпечення зовнішньополітичної діяльності України;

зовнішні зносини, у тому числі щодо участі України у діяльності міжнародних організацій, таких як Організація Об'єднаних Націй (ООН), Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), Рада Європи (РЄ), Міжпарламентська Асамблея держав – учасників Співдружності Незалежних Держав (МПА СНД), Організація Чорноморського економічного співробітництва (ЧЕС), Організація за демократію та економічний розвиток - ГУАМ (ГУАМ), Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ), Міжпарламентський Союз (МПС) та інших, а також Організації Північноатлантичного договору (НАТО) і Світової організації торгівлі (СОТ) у межах повноважень Комітету;

транскордонне та міжрегіональне співробітництво (крім транскордонного та міжрегіонального співробітництва з країнами Європейського Союзу (ЄС));

надання згоди на обов'язковість міжнародних договорів України (ратифікація, приєднання до міжнародного договору, прийняття тексту міжнародного договору), денонсація міжнародних договорів України (крім міжнародних договорів України з Європейським Союзом (ЄС) та його державами-членами);

співробітництво Верховної Ради України з парламентами зарубіжних держав;

співробітництво Верховної Ради України з парламентськими органами міжнародних організацій;

дипломатична служба.

12. Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій:

Національна програма інформатизації;

захист інформації та персональних даних в інформаційно-телекомунікаційних системах;

електронні документи та електронний документообіг;

масові телекомунікації.

13. Комітет з питань культури і духовності:

культурно-просвітницька діяльність (видавнича справа, бібліотечна справа, кінематографія, народні художні промисли);

мистецька діяльність (професійні творчі спілки, театри, школи естетичного виховання, концертно-гастрольна діяльність тощо);

охорона історико-культурної спадщини (музейна справа, архівна справа, діяльність заповідників, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей);

державна політика у сфері розвитку та використання мов в Україні;

державна політика у сфері свободи совісті та релігійних організацій;

засади благодійної діяльності.

14. Комітет з питань науки і освіти:

освіта;

наука, науково-технічна діяльність та наукові парки;

правовий статус та соціальний захист наукових і науково-педагогічних працівників;

інноваційна діяльність, розвиток високих технологій (крім питань, які віднесені до предметів відання інших комітетів);

інтелектуальна власність;

засади здійснення наукових і науково-технічних експертиз.

15. Комітет з питань національної безпеки і оборони:

національна безпека України;

законодавче забезпечення діяльності органів служби безпеки, розвідки і контррозвідки, органів прикордонної служби, захист державної таємниці;

правовий режим державного кордону, воєнного та надзвичайного стану;

оборонно-промисловий комплекс, державна система страхового фонду документації, військове та військово-технічне співробітництво України з іншими державами, а також участь України в міжнародних миротворчих операціях;

державна політика у сфері оборони;

боротьба з тероризмом;

здійснення цивільного, у тому числі парламентського, контролю над Воєнною організацією держави;

військова служба, Збройні Сили України та їх реформування;

військові формування, утворені відповідно до законів України;

альтернативна (невійськова) служба;

соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

військова наука та освіта.

16. Комітет з питань охорони здоров'я:

законодавство про охорону здоров'я, у тому числі про медичну допомогу, лікувальну діяльність, лікарські засоби, фармацію та фармацевтичну діяльність;

державна політика у сфері боротьби із соціально небезпечними захворюваннями (СНІД, туберкульоз, наркоманія тощо);

сучасні медичні технології та медична техніка;

медичне страхування;

санаторно-курортне оздоровлення;

охорона материнства та дитинства, репродуктивне здоров'я населення.

17. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки:

розвиток паливно-енергетичного комплексу, вугільної, газової, нафтової, нафтопереробної промисловості та електроенергетики;

розвиток ядерної енергетики та ядерної безпеки;

функціонування ринків енергії та енергоносіїв;

транспортування енергії та енергоносіїв;

енергозбереження;

нетрадиційні та поновлювальні джерела енергії.

18. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів:

державна політика у сфері пенсійного забезпечення та пенсійної реформи;

правовий статус і соціальний захист ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, ветеранів праці, інших громадян похилого віку та регулювання діяльності їх громадських об'єднань;

законодавче забезпечення увічнення пам'яті загиблих при захисті Батьківщини;

соціальний захист і реабілітація інвалідів та діяльності підприємств і громадських об'єднань інвалідів;

законодавче врегулювання гуманітарної допомоги, що надходить в Україну;

законодавче регулювання надання соціальних послуг пенсіонерам, ветеранам та інвалідам.

19. Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики:

розвиток підприємницької діяльності та гарантування прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності;

антимонопольна політика, розвиток економічної конкуренції, захист прав споживачів;

регуляторна політика;

розвиток малого і середнього підприємництва.

20. Комітет з питань податкової та митної політики:

система оподаткування,  загальнодержавні  податки  і збори (обов'язкові  платежі),  місцеві  податки  та  збори,   інші доході   бюджетів  неподаткового  характеру,  а  також  страхові нарахування на фонд оплати праці;

організація та діяльність податкових органів, податкової міліції;

податкові пільги;

податковий борг та/або податкові зобов'язання;

митна справа та митні тарифи;

діяльність митних органів;

законодавче регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну;

оподаткування та діяльність державних лотерей і грального бізнесу.

21. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин:

додержання прав і свобод людини і громадянина;

діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;

громадянство, статус іноземців та осіб без громадянства;

регулювання збирання і використання персональних даних про особу (крім захисту інформації та персональних даних в інформаційно-телекомунікаційних системах);

етнонаціональна політика, міжнаціональні відносини та права корінних народів і національних меншин в Україні;

імміграція, біженці та надання притулку в Україні;

законодавче забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;

співробітництво з Радою Європи (РЄ), Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) у сфері додержання (захисту) прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин;

співробітництво з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародною організацією з міграції, Комісією ООН з прав людини відповідно до статутних завдань зазначених організацій, що збігаються з компетенцією Комітету;

співробітництво з національними установами країн - членів СНД з питань захисту прав людини, національних меншин, міжнаціональних відносин та міграційних процесів;

забезпечення зв'язків з українцями за кордоном.

22. Комітет з питань правової політики:

правова політика, нормативно-правові акти;

конституційне законодавство (крім питань, віднесених до предметів відання інших комітетів); 
конституційне судочинство;
внесення  змін до Конституції України та Конституції  Автономної Республіки Крим;
оцінка відповідності законопроектів та проектів інших актів Верховної Ради України Конституції України;
стандарти нормотворчої діяльності та планування законодавчої діяльності Верховної Ради України;
цивільне законодавство;
адміністративне законодавство;
організація та діяльність органів юстиції;
організація та діяльність виконавчої служби;
організація та діяльність нотаріату.

23. Комітет з питань промислової та інвестиційної політики:

промислова політика та розвиток окремих галузей виробництва;

зовнішньоекономічна, інвестиційна діяльність, спеціальні (вільні) економічні зони та території пріоритетного розвитку, технологічні парки;

стандартизація, підтвердження відповідності, акредитація та метрологічна діяльність;

публічно-приватне партнерство;

космічна діяльність.

24. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України:

Регламент Верховної Ради України та парламентські процедури;

правовий статус народних депутатів України;

надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата України;

дострокове припинення повноважень народного депутата України;

несумісність депутатського мандата з іншими видами діяльності;

правовий статус депутатських фракцій (депутатських груп);

правовий статус комітетів та комісій Верховної Ради України;

дисципліна та дотримання норм депутатської етики;

матеріально-побутове забезпечення діяльності народних депутатів України;

організація роботи Верховної Ради України та контроль за виконанням її апаратом функцій із забезпечення діяльності Верховної Ради України та її органів;

кошторис Верховної Ради України.

25. Комітет з питань свободи слова та інформації:

державна політика у сфері інформації;

свобода слова;

права громадян на інформацію;

друковані та електронні засоби масової інформації;

висвітлення діяльності Верховної Ради України;

засади здійснення рекламної діяльності.

26. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму:

державна політика у сфері сімейно-шлюбних відносин;

державна політика сприяння становленню інституту сім'ї, допомоги сім'ям з дітьми, захисту безпритульних дітей;

демографічна політика;

державна молодіжна політики;

фізична культура;

спорт та спортивна діяльність;

туризм і туристична діяльність;

законодавство про курорти та рекреаційну діяльність.

27. Комітет з питань соціальної політики та праці:

державна політика у сфері соціального захисту громадян;

державне соціальне страхування;

соціальні гарантії, забезпечення достатнього життєвого рівня людини та повернення заощаджень населенню;

державна політика у сфері регулювання трудових відносин та зайнятості населення;

розвиток соціального партнерства та діяльність об'єднань громадян сторін соціального партнерства;

діяльність соціальних фондів.

28. Комітет з питань транспорту і зв'язку:

залізничний, автомобільний, повітряний, водний, трубопровідний транспорт;

дорожнє господарство;

телекомунікації (крім питань, які віднесені до предметів відання інших комітетів) та поштовий зв'язок.

29. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності:

грошово-кредитна політика;

банки та банківська діяльність;

валютне регулювання;

правовий режим цінних  паперів,  законодавче  регулювання ринку цінних паперів, ринку фінансових послуг та фондового ринку;

діяльність небанківських  фінансових  установ  (та суб'єктів) страхової діяльності;

функціонування фінансових ринків  та  запобігання  відмиванню незаконних доходів.

30. Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації:

контроль за дотриманням законодавства про приватизацію, реприватизацію;

контроль за виконанням Державної програми приватизації;

контроль за діяльністю органів приватизації;

аналіз наслідків приватизації;

систематичне інформування Верховної Ради України про хід приватизації.