Новини

28 січня 2022, 19:29

Руслан Стефанчук: Зростання динаміки міжпарламентського діалогу є критично необхідним для збереження регіональної та глобальної безпеки

докладніше
28 січня 2022, 18:37

Руслан Стефанчук: Не поступимось суверенітетом та правом вільно обирати безпекові союзи

докладніше
28 січня 2022, 16:10

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках»

докладніше
28 січня 2022, 14:58

Руслан Стефанчук про проведення в Києві сесії ПА НАТО: Очікується прибуття до 600 іноземців

докладніше
28 січня 2022, 14:30

З 25 по 28 січня Верховна Рада України прийняла 13 Законів України

докладніше
28 січня 2022, 13:40

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук направив листи сенаторам США щодо підтримки України у протистоянні російській агресії

докладніше
28 січня 2022, 12:26

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
28 січня 2022, 11:30

Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Рійгікогу Естонської Республіки Марко Міхкельсоном

докладніше
28 січня 2022, 09:50

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 січня

докладніше
28 січня 2022, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 28 січня

докладніше
28 січня 2022, 09:01

Звернення Руслана Стефанчука з нагоди 30-річчя із дня затвердження Верховною Радою України Державного Прапора України

докладніше
27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
07 грудня 2021, 15:36

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Олександр Корнієнко привітав представників місцевого самоврядування

 

Перший заступник Голови Парламенту Олександр Корнієнко привітав із Днем місцевого самоврядування представників місцевої влади під час урочистого засідання у Парламенті.

«Хотілося б привітати всю нашу величезну армію місцевого самоврядування – це депутати, старости, службовці в органах місцевого самоврядування, це працівники виконкомів, органів муніципальної безпеки. Побажати гарно працювати на благо своїх виборців, своїх містян, своїх односельців - всіх тих, хто сформував органи місцевого самоврядування, і всіх тих, хто щодня чекає конкретних реальних результатів», – сказав Олександр Корнієнко.

Перший заступник Голови Парламенту нагадав, що кількість працівників у місцевому самоврядуванні наближається до кількості державних службовців. За його словами, це надає великі можливості, але й великі виклики. Адже від органів місцевого самоврядування чекають щоденної допомоги, яка дійсно потрібна людям. 

«Дуже багато повноважень та можливостей переноситься на місця, туди ж іде й кадровий потенціал. Від вас залежить, щоб цей кадровий потенціал зміцнювався і покращувався», – звернувся Перший віцеспікер до представників місцевої влади.

Олександр Корнієнко відзначив високий рівень співпраці з Парламентом представників місцевого самоврядування, що дозволяє разом робити потрібні реформи.

«Попереду зміни до Конституції – це один з основних наших напрямів. Очікуємо від асоціацій місцевого самоврядування зворотнього зв’язку, щоб робоча група, яка буде незабаром створена, імплементувала пропозиції в готові проєкти», – заявив Перший заступник Голови Парламенту. 

Також Олександр Корнієнко анонсував оновлення роботи консультативної дорадчої ради при Голові Верховної Ради.

«У нас є певна програма, яку ми незабаром представимо, з пропозиціями щодо підсилення інституційної співпраці представників місцевого самоврядування з конкретними комітетами. Зокрема, з тими, де інтереси самоврядування зачіпаються постійно, наприклад, бюджетний, податковий, інфраструктури та транспорту, правоохоронний», – зазначив Перший заступник Голови Верховної Ради України.


Фото з Урочистих заходів