Новини

28 січня 2022, 19:29

Руслан Стефанчук: Зростання динаміки міжпарламентського діалогу є критично необхідним для збереження регіональної та глобальної безпеки

докладніше
28 січня 2022, 18:37

Руслан Стефанчук: Не поступимось суверенітетом та правом вільно обирати безпекові союзи

докладніше
28 січня 2022, 16:10

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках»

докладніше
28 січня 2022, 14:58

Руслан Стефанчук про проведення в Києві сесії ПА НАТО: Очікується прибуття до 600 іноземців

докладніше
28 січня 2022, 14:30

З 25 по 28 січня Верховна Рада України прийняла 13 Законів України

докладніше
28 січня 2022, 13:40

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук направив листи сенаторам США щодо підтримки України у протистоянні російській агресії

докладніше
28 січня 2022, 12:26

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
28 січня 2022, 11:30

Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Рійгікогу Естонської Республіки Марко Міхкельсоном

докладніше
28 січня 2022, 09:50

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 січня

докладніше
28 січня 2022, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 28 січня

докладніше
28 січня 2022, 09:01

Звернення Руслана Стефанчука з нагоди 30-річчя із дня затвердження Верховною Радою України Державного Прапора України

докладніше
27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
05 грудня 2021, 08:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Привітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка з Днем волонтера

Шановні українці!

Сьогодні, 5 грудня Україна та весь світ відзначає День волонтера.

Для нашої країни слово «волонтер» несе в собі набагато більше значення, ніж просто людина, яка добровільно та безкорисно виконує важливу суспільну діяльність.

Український волонтерський рух — унікальний, адже майже кожен четвертий українець у своєму житті мав досвід волонтерства — і саме завдяки йому, без перебільшень, ми обстояли наш суверенітет. Ми пам’ятаємо, що 90 відсотків із цієї чверті стали волонтерами в непросту годину... Справжній волонтерський рух зароджувався ще на Майдані, під час подій Революції Гідності, і найбільшої потужності набув у перші роки війни з Російською Федерацією. Коли буквально в кожній родині, в кожному будинку і дворі, на кожній вулиці і на кожному підприємстві був волонтер.

Тоді ми організувалися та захистили нашу країну, бо кожен був волонтером за покликом серця. Об’єднавшись заради спільної мети, сотні тисяч часто безіменних волонтерів показали всьому світові та самим собі, хто ми такі та на що ми здатні.

Я щасливий визнавати, що ми живемо у суспільстві, яке готове рішуче діяти тоді, коли це необхідно. Це робить нас сильними та вільними, це робить нас нами — тими українцями, якими ми завжди хотіли бути.

Ми щодня спостерігаємо у соціальних мережах сотні волонтерських заходів і кампаній, збір коштів і просто допомогу всім: від дітей до літніх людей, від тварин до історичних будівель. Волонтерство в релігійних спільнотах, екологічний активізм, госпіси, молодіжні обміни, культурне та навіть мовне волонтерство… — усіх способів допомогти іншому не перелічити. Об’єднує всіх одне — віра у доброту і те, що разом ми неподоланні!

Дорогі волонтери, прийміть щирі вітання та подяку за вашу щоденну працю та небайдужість!

Зі святом!

P.S. І прослухайте, будь ласка, ще раз цю пісню, я впевнений, ви її чули. А якщо не чули – послухайте вперше. Крихітка «Без Імені» — це справжній гімн українським волонтерам.