Новини

07 грудня 2021, 19:09

Руслан Стефанчук підписав закон «Про службу військового капеланства»

докладніше
07 грудня 2021, 19:00

Руслан Стефанчук: Спільно з Литвою ми пліч-о-пліч працюємо над тим, щоб наш регіон був регіоном стабільності й безпеки

докладніше
07 грудня 2021, 16:18

Руслан Стефанчук: Парламент і надалі активно працюватиме для забезпечення балансу інтересів громадянина, громад і держави

докладніше
07 грудня 2021, 16:02

У Верховній Раді України відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування (відео)

докладніше
07 грудня 2021, 15:36

Олександр Корнієнко привітав представників місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:25

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:04

Привітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 грудня

докладніше
07 грудня 2021, 08:01

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем місцевого самоврядування!

докладніше
06 грудня 2021, 19:48

Олександр Корнієнко: Оборона, молодь, цифровізація – ключові пріоритети нашої держави

докладніше
06 грудня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук: Безпекова ситуація в регіоні вимагає підвищеної уваги та скоординованих дій парламентів України та Литви

докладніше
06 грудня 2021, 15:22

За результатами ХІ сесії Міжпарламентської асамблеї України, Литви та Польщі підписано підсумковий документ

докладніше
06 грудня 2021, 15:14

Комітет з питань молоді і спорту розглянув стан виконання Постанови Верховної Ради України «Про проголошення Дня шахів в Україні»

докладніше
06 грудня 2021, 13:31

Олександр Корнієнко: Робитимемо все, аби захисники України мали достойні зарплати

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
27 жовтня 2021, 17:56

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Парламенту відвідав військово-морську базу «Південь» в Одесі

 

У межах робочого візиту на Одещину та проведення заходів міжпарламентської ради Україна – НАТО (UNIC) Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко ознайомився з роботою військово-морської бази «Південь». Це основна військово-морська база Збройних сил України, що розташована в Одесі.

 Олександр Корнієнко зазначив, що в Україні до 2035 року мають намір реалізувати велику програму з розбудови військово-морського флоту. Також за підтримки Європейського Союзу, Великої Британії та США планується розпочати розбудову військово-морських баз.

 «Україна відновила військове кораблебудування. Активно створюється інфраструктура для будівництва військово-морського флоту: зокрема, малих підводних човнів, корветів і військових катерів. Незабаром побачимо перший український корвет, який буде збудовано разом із турецькими партнерами. Ця традиція триватиме, ми будемо відновлювати український флот і його бойову славу», – сказав Перший віцеспікер Парламенту.

 

Разом із представниками міжпарламентської ради Україна – НАТО (UNIC), народними депутатами та членами Парламентської асамблеї НАТО Олександр Корнієнко також відвідав стоянку кораблів та катерів Одеського загону Морської охорони.

 У межах масштабного проєкту міжнародної технічної допомоги з розбудови потенціалу морської прикордонної безпеки тут збудують Центр технічної допомоги та професійної підготовки Морської охорони. Олександр Корнієнко оглянув будівництво об’єкту.

 «Зараз ми перебуваємо на місці будівництва нового комплексу, де буде можливість технічного ремонту, переоснащення суден. Тут також буде тренувальний центр для підготовки наших прикордонників. Фактично ми розпочинаємо Велике прикордонне будівництво», – зауважив він.

 Сучасна, розвинена та здатна оперативно реагувати на потенційну небезпеку морська охорона – це запорука миру й безпеки вздовж усіх узбереж України, наголосив перший віцеспікер.

 «Ми у Верховній Раді працюватимемо над тим, щоб наші прикордонники були забезпечені найкращим чином. Щоб у них була гідна платня, сучасні кораблі, якісні умови роботи та захисту українських кордонів», – сказав він.