Новини

07 грудня 2021, 19:09

Руслан Стефанчук підписав закон «Про службу військового капеланства»

докладніше
07 грудня 2021, 19:00

Руслан Стефанчук: Спільно з Литвою ми пліч-о-пліч працюємо над тим, щоб наш регіон був регіоном стабільності й безпеки

докладніше
07 грудня 2021, 16:18

Руслан Стефанчук: Парламент і надалі активно працюватиме для забезпечення балансу інтересів громадянина, громад і держави

докладніше
07 грудня 2021, 16:02

У Верховній Раді України відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування (відео)

докладніше
07 грудня 2021, 15:36

Олександр Корнієнко привітав представників місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:25

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:04

Привітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 грудня

докладніше
07 грудня 2021, 08:01

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем місцевого самоврядування!

докладніше
06 грудня 2021, 19:48

Олександр Корнієнко: Оборона, молодь, цифровізація – ключові пріоритети нашої держави

докладніше
06 грудня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук: Безпекова ситуація в регіоні вимагає підвищеної уваги та скоординованих дій парламентів України та Литви

докладніше
06 грудня 2021, 15:22

За результатами ХІ сесії Міжпарламентської асамблеї України, Литви та Польщі підписано підсумковий документ

докладніше
06 грудня 2021, 15:14

Комітет з питань молоді і спорту розглянув стан виконання Постанови Верховної Ради України «Про проголошення Дня шахів в Україні»

докладніше
06 грудня 2021, 13:31

Олександр Корнієнко: Робитимемо все, аби захисники України мали достойні зарплати

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
26 жовтня 2021, 11:30

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Олександр Корнієнко: Україна рухається до стандартів НАТО швидше, ніж у попередні роки

Результати проведених в Україні реформ свідчать, що ми рухаємося до стандартів НАТО набагато швидше, ніж у попередні роки.

Про це заявив Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко під час засідання міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC).

«Наша команда від самого початку взяла курс на модернізацію України. Нашим головним завданням було розчистити ґрунт для побудови модернової країни. Прибрати все те, що заважає, гальмує, блокує поступовий рух країни вперед. І не просто прибрати, а побудувати натомість сучасні, прозорі, європейські процеси», – сказав він.

За словами Олександра Корнієнка, багато реформ було втілено вперше за роки незалежності. Зокрема, йдеться про відкриття ринків, боротьбу з кнопкодавством, скасування депутатської недоторканності. Також проведено реальну децентралізацію влади, місцеві громади забезпечено коштами і повноваженнями для управління місцевим розвитком. Обмежено вплив великого бізнесу на політику, втілено комплексну реформу прокуратури та безпрецедентну судову реформу. На фінішній прямій перебуває реформа СБУ та банківського сектору.

«Можна продовжувати з прикладами, але напрям зрозумілий: побудова прозорих та міцних інститутів, вільних від корупції, – для швидкого економічного зростання та розвитку. Результати наших реформ свідчать: ми рухаємось до стандартів НАТО, причому рухаємось набагато швидше, ніж у попередні роки», – зазначив Олександр Корнієнко.

Перший віцеспікер Парламенту подякував країнам-членам НАТО та країнам-членам Парламентської асамблеї НАТО за підтримку процесів внутрішніх реформ в Україні.

«Ваше слово схвалення, підтримки – іноді важить дуже багато. В якомусь сенсі ваше слово перетворюється на зброю, на аргумент, що допомагає когось переконати в Україні. Ми з вами – однодумці щодо майбутнього України. Ми хочемо бачити її сучасною, модерновою, з відкритою економікою і міцними інститутами демократії. Упевнений – ви бачите це так само», – зазначив Олександр Корнієнко.