Новини

01 грудня 2021, 18:30

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо підвищення якості харчових продуктів, що споживаються дітьми

докладніше
01 грудня 2021, 17:47

У кожному парламенті Європи та світу, який визнав Незалежність України, має бути створена Кримська платформа, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
01 грудня 2021, 17:25

Україні потрібний сильний Парламент, якому довіряє суспільство, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
01 грудня 2021, 16:02

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики оголосив конкурсний відбір на вакантну посаду члена Ради Національного банку України

докладніше
01 грудня 2021, 15:24

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроекти щодо вдосконалення функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни та запровадження електронного посвідчення ветерана та щодо удосконалення пенсійного законодавства

докладніше
01 грудня 2021, 14:47

Руслан Стефанчук: Парламент надалі підтримуватиме законодавчі ініціативи, спрямовані на удосконалення роботи прокурорів

докладніше
01 грудня 2021, 14:15

Комітет з питань інтеграції України до ЄС розглянув законопроект щодо підтримки кіновиробництва в Україні

докладніше
01 грудня 2021, 14:12

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
01 грудня 2021, 13:55

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" щодо передачі цілісних майнових комплексів державних пожежно-рятувальних підрозділів (частин) та іншого майна Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту"

докладніше
01 грудня 2021, 13:37

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб""

докладніше
01 грудня 2021, 13:23

Прийнято Постанову "Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, за 2021 рік»

докладніше
01 грудня 2021, 13:06

Прийнято Постанову "Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2020 рік"

докладніше
01 грудня 2021, 12:51

Прийнято Постанову "Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти"

докладніше
01 грудня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування оприлюднив Спільне комюніке «Про зміни до Конституції України в частині децентралізації влади»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
25 жовтня 2021, 12:39

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Руслан Стефанчук: Мій пріоритет — вступ України до ЄС

 

Пріоритетом для Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука є виконання Україною Копенгагенських критеріїв і вступ до ЄС. 

На цьому він наголосив під час зустрічі із Головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом, керівником департаменту з політичних питань, аналізу та звітності Представництва ЄС в Україні Артуром Гебалем і спеціалістом політичного відділу Представництва ЄС Димитрієм Горчаковим. 

Руслан Стефанчук насамперед подякував учасникам зустрічі за те, що вони роблять для європейських перспектив України. Водночас Голова Парламенту зазначив, що Україна своєю чергою також робить важливі кроки на шляху до євроінтеграції.

Зокрема, 21 жовтня у Парламенті провели позачергове засідання Верховної Ради, де ухвалили 14 законопроектів, присвячених європейській інтеграції. Також депутати підтримали законодавчі ініціативи, які стосувалися ратифікації міжнародних угод.

«У мене є ідея — раз на місяць проводити День європейської інтеграції у Парламенті. Моїм пріоритетом роботи є виконання Копенгагенських критеріїв і вступ України до ЄС», — наголосив Руслан Стефанчук.

Своєю чергою Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас висловив сподівання на продовження співпраці з Україною та підтримав ідею «євроінтеграційного дня» у Верховній Раді.

У межах зустрічі сторони також обговорили законопроєкти, які стосуються судової реформи, реформи СБУ, антикорупційної стратегії, земельної реформи, а також щодо вдосконалення корпоративного управління.

Насамкінець Руслан Стефанчук звернув увагу на важливість співпраці Парламенту України з Європарламентом.

«Ми повинні здійснювати великий міжпарламентський діалог з нашими колегами в Європейському Парламенті», — підсумував Голова Верховної Ради.