Новини

27 жовтня 2021, 18:00

Про конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році

докладніше
27 жовтня 2021, 17:56

Перший заступник Голови Парламенту відвідав військово-морську базу «Південь» в Одесі

докладніше
27 жовтня 2021, 16:37

Медіаграмотність та протидія гібридним інформаційним загрозам в період російської агресії є пріоритетом для України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 16:00

Комітет з прав людини провів круглий стіл на тему: «Проблема гендерної рівності у миротворчих процесах та миробудівництві» (відео)

докладніше
27 жовтня 2021, 13:32

Курс України на євроінтеграцію незмінний – ми готові докладати необхідних зусиль, – Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук

докладніше
27 жовтня 2021, 13:17

Ми розраховуємо на підтримку Литви в отриманні Україною Плану дій щодо членства в НАТО, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 12:24

Руслан Стефанчук: Розвиток стратегічного партнерства з КНР – незмінний пріоритет для України

докладніше
27 жовтня 2021, 10:57

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про офіційну статистику

докладніше
27 жовтня 2021, 10:53

26-27 жовтня в Україні (м. Одеса) проходить засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО

докладніше
27 жовтня 2021, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 жовтня

докладніше
26 жовтня 2021, 14:25

Міжфракційне депутатське об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» розглянуло стан екологічної безпеки на об’єктах АТ «Укрзалізниця»

докладніше
26 жовтня 2021, 13:52

Руслан Стефанчук і Бартош Ціхоцький обговорили подальшу співпрацю України та Польщі

докладніше
26 жовтня 2021, 11:30

Олександр Корнієнко: Україна рухається до стандартів НАТО швидше, ніж у попередні роки

докладніше
26 жовтня 2021, 11:28

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проекти постанов про перейменування села Новгородківка Мелітопольського району Запорізької області та села Латівка Одеського району Одеської області

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 вересня 2021, 13:24

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україна не має права визнавати результати виборів до Держдуми країни-агресора Росії, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

 

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк закликає не визнавати результати виборів до Державної Думи Російської Федерації як країни-агресора. Про це вона заявила на Погоджувальній раді депутатських фракцій та груп.

«Переконана, ми маємо розпочати з чіткої, різкої і всім зрозумілої заяви з вимогою не визнавати псевдо результати псевдо виборів, проведених державою-агресором на українських землях. Маємо дати адекватну оцінку парламентським виборам у Російській Федерації, які проходили цими вихідними. Слово за Верховною Радою України, зокрема, Комітетом у закордонних справах і Міністерством закордонних справ», - наголосила Олена Кондратюк.

За її словами, навіть не беручи до уваги численні серйозні порушення, на які звертають увагу представники російської громадськості і міжнародні спостерігачі, Україна не має права визнавати ці вибори у зв‘язку з їхнім проведенням на території анексованого українського Криму і окупованого українського Донбасу.

«Досить м‘яких і подвійних формулювань: Україна не має права визнати вибори до Державної Думи РФ, і, відповідно, всі її представництва в міжнародних парламентських інституціях», - зауважила віцеспікерка.

Заступниця Голови Верховної Ради вважає, що Україна має звернутися до всіх країн світу, використавши, в тому числі, і високу трибуну Генеральної Асамблеї ООН – із закликом не визнавати вибори до Державної Думи Російської Федерації.

«Легалізація цих безсоромних дій шляхом подальшого визнання осіб без совісті членами міжнародних делегацій, як ми це бачили, - це сороміцьке потурання окупації і нахабному порушенню міжнародного права», - переконана Олена Кондратюк. 

Заступниця Голови  підкреслила, що Верховна Рада України вітає рішення Європейського Парламенту, який днями ухвалив жорстку резолюцію про майбутні відносини з Російською Федерацією.

«Верховна Рада має вимагати недопущення незаконно обраних депутатів з окупованих територій до роботи в міжнародних організаціях, зокрема в ПАРЄ та Міжпарламентському Союзі. Як представниця Верховної Ради я піднімала це питання на усіх зустрічах високого рівня в рамках Всесвітньої конференції голів парламентів, яка пройшла у Відні», - зазначила Олена Кондратюк.