Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
05 липня 2021, 19:16

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Принципово важливо, щоби вибори в Держдуму РФ на окупованих територіях України не визнавалися міжнародною спільнотою та ПАРЄ, - Олена Кондратюк

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк провела робочу зустріч зі співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ Алфредом Хеєром та  Біргіром Торарінссоном.

Від імені керівництва Верховної Ради Олена Кондратюк подякувала Парламентській Асамблеї Ради Європи за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої країни у міжнародно визнаних кордонах.

«Україна зі свого боку докладає зусиль для зміцнення Ради Європи як з точки зору підтримки авторитету цієї інституції, так і підтримки її фінансової спроможності», - зазначила вона. Водночас Олена Кондратюк нагадала нашим європейським колегам, що рішення ПАРЄ відновити права російської парламентської делегації в Асамблеї є неприйнятним для України. "Для нас воно стало ударом прямо в серце і також певним свідченням нівелювання міжнародного права", - підкреслила вона.

Олена Кондратюк висловила сподівання, що моніторингова місія ПАРЄ зверне особливу увагу та відобразить у своїй доповіді грубі порушення окупаційною російською адміністрацією прав людини на тимчасово окупованих територіях України – в Криму і в окремих районах Донецької та Луганської областей.

«Особливо жорстко і цинічно Росія переслідує кримських татар. Тому окремо хотіла би відзначити, як позитив, резолюцію «Порушення прав людини, вчинені проти кримських татар у Криму», ухвалену Асамблеєю 23 червня цього року. Але тут потрібна системна політика несприйняття і засудження таких дій РФ», - зазначила віцеспікерка українського Парламенту.

Вона наголосила, що для України принципово важливо, щоби заплановані на вересень вибори у Держдуму Російської Федерації на окупованих територіях не визнавалися міжнародною спільнотою, в тому числі Парламентською Асамблеєю Ради Європи.

«Категорично не можна допустити, щоби до складу російської делегації у ПАРЄ потрапили незаконно обрані на окупованих українських територіях депутати Держдуми. Україна сподівається на збереження жорсткого санкційного режиму проти РФ. На сьогодні - це найбільш ефективний засіб стримування російської агресії проти України. І ми також розраховуємо на подальшу підтримку ПАРЄ у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету України», - підкреслила Олена Кондратюк.

На її переконання, Росія розуміє лише мову сили та санкцій, а без припинення російської агресії та деокупації території України неможливо відновити безпеку та повагу до верховенства права в Європі.

Заступниця Голови Верховної Ради також підкреслила, що, незважаючи на різні політичні сили, представлені у законодавчому органі - питання відновлення територіальної цілісності України та продовження санкцій проти країни-агресора є непохитною позицією Парламенту та української делегації в ПАРЄ, яку очолює народна депутатка Марія Мезенцева. «Ми можемо представляти монобільшість чи опозицію, різні фракції, але на рівні ПАРЄ Україна виступає як одна єдина команда», - зазначила Олена Кондратюк.