Новини

02 серпня 2021, 17:56

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про проведення 24 серпня урочистого засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України

докладніше
02 серпня 2021, 14:38

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Головою Парламенту Республіки Молдова

докладніше
02 серпня 2021, 12:18

Комітет з питань антикорупційної політики протягом п’ятої сесії надав 73 висновки щодо відповідності проектів нормативно-правових актів антикорупційному законодавству

докладніше
01 серпня 2021, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

докладніше
30 липня 2021, 15:55

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про загальні засади надання населенню культурних послуг

докладніше
30 липня 2021, 14:40

Голова Парламенту відвідав Балтську міську територіальну громаду

докладніше
30 липня 2021, 12:11

Комітет з питань екологічної політики та природокористування протягом п’ятої сесії розглянув понад 180 питань

докладніше
30 липня 2021, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 липня

докладніше
29 липня 2021, 17:58

Голова Верховної Ради України в Одесі ознайомився з роботою підприємства «ІнтерХім»

докладніше
29 липня 2021, 15:56

Голова Верховної Ради України обговорив питання децентралізації в Україні з Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

докладніше
29 липня 2021, 15:00

Оголошено конкурс для дітей до 30-ої річниці Незалежності України

докладніше
29 липня 2021, 14:44

Дмитро Разумков: Відкритий діалог між владою усіх рівнів — шлях до вирішення багатьох важливих для держави питань

докладніше
29 липня 2021, 12:48

Голова Верховної Ради України відвідав військово-медичний клінічний центр Південного регіону

докладніше
29 липня 2021, 11:26

Голова Верховної Ради України підписав Закон про реструктуризацію заборгованості теплокомуненерго

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
24 червня 2021, 21:14

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Стажування молоді у Верховній Раді руйнує хибні стереотипи про Парламент, - віцеспікерка Олена Кондратюк

 

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк зустрілася та відверто, протягом двох годин, поспілкувалася з інтернами, які проходять стажування у парламенті.

«Вражена рівнем запитань і зацікавленістю різними вимірами парламентаризму. Прекрасна, світла, розумна українська молодь, яка проходить стажування в Апараті та Комітетах Верховної Ради», - зазначила віцеспікерка.

Олена Кондратюк розповіла молодим людям про свою освіту та досвід комунікацій, діяльність та обов’язки на посаді Заступниці Голови Верховної Ради.  Окрім того, віцеспікерка  наголосила на важливості жіночого політичного лідерства та практичного втілення цінностей рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в суспільстві. Також віцеспікерка поділилася своїм досвідом виконання обов’язків Голови Верховної Ради у листопаді 2020 року.

Інтернів цікавили й питання щодо ратифікації Стамбульської конвенції в парламенті, протидія сексизму та ейджизму, особливості законотворчості, взаємовідносин між парламентською більшістю та меншістю.

«Молодь також відчутно хвилює внутрішня та зовнішня міграція, відсутність стратегії подолання бідності в Україні, на що я особисто неодноразово звертала увагу Уряду, а також перенаселення міст і перестороги щодо запуску ринку землі», - зауважила віцеспікерка.

Окрім того, Олена Кондратюк обговорила з інтернами підготовку до проведення урочистостей з нагоди 25-річниці прийняття Конституції України. Вона також поділилася власним баченням ролі, значення і подальшого розвитку парламентаризму в Україні.

«У суспільстві існує певна недооціненність парламенту. Хоча, насправді, саме у Верховній Раді приймалися всі найважливіші рішення для країни, а не деінде. Акт проголошення Незалежності приймався парламентом і Конституція також приймалася в цих стінах», - нагадала Олена Кондратюк.

Вона також поцікавилася у інтернів особливостями їхнього стажування, зокрема, що ще можна покращити в їх взаємодії зі структурними підрозділами, Комітетами і депутатами Верховної Ради. В цілому ж інтерни були задоволені умовами проходження практики.

«Кожна така зустріч ще більше надихає рухати вперед проект «Відкрита Рада». Коли молоді люди, пройшовши стажування в стінах парламенту, потім кажуть, що зруйнували самі для себе багато міфів і стереотипів відносно Верховної Ради, то це того вартує», - сказала О. Кондратюк.

Заступниця Голови також запросила інтернів взяти безпосередню участь в урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди ювілею прийняття Конституції.

«Впевнена, це буде дуже гарним і пам’ятним завершенням вашої успішної програми стажування. Так Верховна Рада має ставати ближчою до людей і до української молоді», - підкреслила Олена Кондратюк.