Новини

21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:01

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу" щодо розвитку високоефективної когенерації"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:44

Прийнято Закон "Про енергетичну ефективність"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:37

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до законів України "Про охорону прав на сорти рослин" та "Про насіння і садивний матеріал""

докладніше
21 жовтня 2021, 15:01

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
24 червня 2021, 18:02

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Дмитро Разумков: Розвиток парламентаризму є важливим для України

Сьогодні важливо докладати максимум зусиль для розвитку українського парламентаризму. Про це сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час фінального заходу Програми “РАДА: відповідальне, підзвітне, демократичне парламентське представництво”.

 

За словами Дмитра Разумкова, не менш важливими є питання, пов’язані з виконанням Верховною Радою своїх функцій. “Питання, пов’язані з діяльністю Парламенту, сьогодні більш ніж актуальні. Адже Верховна Рада України була, залишається і буде точкою стабільності, точкою, в якій треба шукати компроміс. Думаю, нам сьогодні, на щастя, вдається це робити, - ефективно працювати, відкладаючи політику, досягаючи тих успіхів, які є сьогодні”, - додав він. 

 Голова Верховної Ради висловив вдячність партнерам -  USAID, Фонду Східна Європа -  за співпрацю за різними напрямами упродовж багатьох років, а також подякував за матеріально-технічну та консультативну допомогу, надану українському Парламенту.

Дмитро Разумков відзначив, що багаторічна робота в рамках Програми USAID Рада завжди була ефективною, прозорою та відкритою. “Ми сьогодні багато говоримо про те, що влада повинна бути прозорою та відкритою. У стінах Верховної Ради ми для себе вибрали цей шлях і йдемо ним, незалежно від приналежності до тих чи інших політичних сил. Адже у нас єдина задача і мета - зробити Україну ефективною та  конкурентоспроможною за всіма напрямами. Зробити життя наших співгромадян щасливим. Впевнений, для цього готові працювати всі”, - підкреслив він.