Новини

14 жовтня 2021, 12:31

Руслан Стефанчук вшанував пам'ять загиблих за Україну

докладніше
14 жовтня 2021, 08:00

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня захисників і захисниць України

докладніше
13 жовтня 2021, 17:54

Руслан Стефанчук вручив відзнаки за вагомий особистий внесок у розбудову Української Держави

докладніше
13 жовтня 2021, 16:33

Руслан Стефанчук: Швеція приділяє пріоритетну увагу питанням протидії російській агресії

докладніше
13 жовтня 2021, 15:15

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні

докладніше
13 жовтня 2021, 14:45

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за прояви антисемітизму

докладніше
13 жовтня 2021, 14:21

Руслан Стефанчук вручив сертифікати на парламентські стипендії 53 курсантам-відмінникам

докладніше
13 жовтня 2021, 12:35

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - вересні 2021 року

докладніше
13 жовтня 2021, 11:44

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки до другого читання законопроекту щодо формування прожиткового мінімуму в Україні

докладніше
13 жовтня 2021, 11:16

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді направити на доопрацювання законопроект про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України

докладніше
13 жовтня 2021, 10:12

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»

докладніше
12 жовтня 2021, 17:11

Руслан Стефанчук та Катаріна Матернова обговорили поглиблення інтеграції між Україною та ЄС

докладніше
12 жовтня 2021, 16:09

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції»

докладніше
12 жовтня 2021, 13:22

Руслан Стефанчук: Ми стоїмо на порозі істотного оновлення Цивільного кодексу України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
14 червня 2021, 12:31

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради закликає Уряд внести до Парламенту законопроект щодо державної промислової політики

 

 Голова Парламенту Дмитро Разумков звернувся до Кабінету Міністрів України із закликом внести на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про державну промислову політику». Про це він заявив під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

“Під час відрядження до мене звернулися представники бізнесу щодо законопроекту «Про державну промислову політику». Кілька місяців тому було заявлено, що цей документ буде внесений Кабінетом Міністрів. Однак станом на сьогодні його немає в стінах Парламенту”, - наголосив Дмитро Разумков.

Він також заявив, що Верховна Рада в разі необхідності готова долучитися до розробки документу. “Якщо є проблеми в Кабінеті Міністрів, то ми можемо це зробити через депутатський корпус. Я впевнений, що колеги будуть готові долучитися. Давайте докладемо зусиль, щоб законопроект з'явився”, - наголосив Голова Парламенту.

Водночас він повідомив, що передасть Президенту України та Прем’єр-міністру звернення від працівників низки підприємств на підтримку законопроектів щодо промисловості. 

Дмитро Разумков поінформував присутніх, що під час відвідання заводу “Електронмаш” у Львові йому передали 150 тис. підписів за ухвалення законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості" (реєстр № 3739).

“Паралельно попросили звернутися і до Президента держави, і до Прем’єр-Міністра України з проханням допомогти українській промисловості. Йдеться не лише про цей законопроект, але й про низку інших ініціатив, які сьогодні перебувають на розгляді в Парламенті, щоб ми швидко та якісно допомогли українській промисловості та бізнесу”, - сказав Голова Парламенту.

Він зазначив, що виконає прохання представників українського бізнесу звернутися до Президента України та Голови Уряду.