Новини

14 травня 2021, 12:41

Дмитро Разумков вручив дипломи молодим вченим-стипендіатам Верховної Ради України

докладніше
14 травня 2021, 12:39

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

докладніше
14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше
13 травня 2021, 14:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо військового поховального ритуалу

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 квітня 2021, 19:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

 

Влада повинна зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні. Про це Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав під час спілкування з освітянами та студентами Волинського національного університету імені Лесі Українки.

 Він зазначив, що Парламент докладає зусиль, аби молодь залишилася та навчалася в Україні. “На початку року Верховна Рада заснувала премії для найкращих учасників ЗНО. Отримати по 100 тисяч гривень зможуть 30 випускників. Це хороший стимул навчатися саме тут”, - підкреслив Дмитро Разумков.

 

Голова Парламенту також наголосив, що навчання в українських закладах вищої освіти створює важливий фундамент. “Знання, отримані в українських інститутах та університетах, дають можливість мати сприйняття багатьох процесів у суспільстві, у різних галузях”, - додав Дмитро Разумков. 

 Окремо він привітав Волинський національний університет імені Лесі Українки з підняттям у рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна». “Ваш університет має серйозний здобуток за минулий рік. Піднятися зі 128 на 22 місце - це достатньо серйозний показник”, - підкреслив Голова Верховної Ради.

 

Дмитро Разумков відповів на запитання студентів та освітян, які стосувалися перспектив розвитку вищої освіти в Україні та роботи в умовах COVID-19.

 У заході також взяв участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.