Новини

14 травня 2021, 14:03

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну у новій редакції

докладніше
14 травня 2021, 12:41

Дмитро Разумков вручив дипломи молодим вченим-стипендіатам Верховної Ради України

докладніше
14 травня 2021, 12:39

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

докладніше
14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 квітня 2021, 14:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

 

 Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні може пишатися своїм рівнем організації освітнього процесу та випускниками. Про це сказав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, відвідуючи навчальний заклад в рамках робочої поїздки на Волинь.

“Вам є чим та ким пишатися. Ваші випускники вже показали себе. Сьогодні, захищаючи нашу державу, вони демонструють героїзм та любов до країни”, - зазначив Дмитро Разумков.

У ході візиту Голова Парламенту ознайомився із матеріально-технічним забезпеченням ліцею: навчальними класами, кімнатами для самопідготовки та оздоровчим комплексом спортивного клубу «Олімпієць».

Голова Верховної Ради побажав навчальному колективу та ліцеїстам сил та наснаги. “Завжди рухайтеся вперед та будьте гідними громадянами нашої держави”, - підкреслив Голова Парламенту.

Довідково: Більше 600 випускників Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні є учасниками АТО. Серед них –наймолодший Герой України – Василь Тарасюк, повний кавалер ордена «За мужність» – Павло Чайка.