Новини

14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше
13 травня 2021, 14:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо військового поховального ритуалу

докладніше
13 травня 2021, 11:30

Заява народних депутатів України, членів групи дружби Україна - Ізраїль щодо загострення ситуації на Близькому Сході

докладніше
13 травня 2021, 09:53

Огляд головних тем «Голосу України» від 13 травня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 квітня 2021, 13:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков ознайомився із особливостями роботи медичного закладу, який надає допомогу пацієнтам, починаючи з етапу прийняття пологів і завершуючи амбулаторним лікуванням.

 Дмитро Разумков відзначив, що  робота медичного закладу організована на високому рівні, зокрема, і завдяки професійності лікарів. У той же час він додав, що всі організаційні проблеми, які сьогодні є в лікарні, можуть бути вирішені, зокрема, і завдяки допомоги Верховної Ради.

 “Є технічні, організаційні питання у роботі закладу, про які ми вже говорили. Впевнений, що частину з них ми зможемо оперативно допомогти вирішити. Сьогодні виділяти кошти не так просто, бо у нас є пандемія, багато інших викликів, але для держави медицина є в пріоритеті. Особливо медицина для наших дітей, які є майбутнім кожної родини, кожної держави, тому, впевнений, будемо обов’язково це враховувати”, - зазначив Голова Верховної Ради.

 

Довідково: Комунальне підприємство «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради працює з липня 2019 року. 

 Основні завдання закладу полягають у забезпеченні високоспеціалізованою медичною допомогою 3-го рівня дитячого та жіночого населення регіону; організація перинатальних послуг; наближення різнопрофільної медичної допомоги до жителів сільських районів; пріоритетність надання медичної допомоги вагітним, новонародженим та дітям раннього віку та інші послуги.