Новини

14 травня 2021, 14:03

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну у новій редакції

докладніше
14 травня 2021, 12:41

Дмитро Разумков вручив дипломи молодим вченим-стипендіатам Верховної Ради України

докладніше
14 травня 2021, 12:39

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

докладніше
14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 квітня 2021, 11:59

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

 

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Верховній Раді України, засідання якої заплановане на 11 травня, має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу місцевого самоврядування. Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час виступу на засіданні сесії Волинської обласної ради.

“При Верховній Раді відновила роботу Консультативна рада з питань місцевого самоврядування. Наступне засідання вищезазначеної ради відбудеться 11 травня”, - сказав Голова Парламенту.

Він висловив сподівання, що будуть обговорені та напрацьовані пропозиції, які допоможуть зміцнити фінансову спроможність органів місцевого самоврядування та надати їм додаткові фінансові інструменти, зокрема, і для боротьби з коронавірусом.

Голова Парламенту зазначив, що пандемія коронавірусу впливає не лише на здоров’я людей, але й на економіку всього світу. “Я бачу такі наслідки по багатьох областях, які мені доводиться відвідувати, в тому числі по Волинській. Ми бачимо спад промислового виробництва, в агропромисловому комплексі, зменшення виробництва будівельних товарів”, - додав Дмитро Разумков.

“Сьогодні, лише концентруючи увагу на підприємцеві, на українській промисловості, ми зможемо відновити і запустити маховик, який допоможе економіці вийти з непростої кризової ситуації і почати зростання”, - наголосив він.

Голова Верховної Ради підкреслив, що важливою у такій роботі є ефективна взаємодія та партнерські відносини органів державної влади різних рівнів. “Сьогодні в умовах децентралізації на місця передано не лише багато повноважень, але й відповідальності. І тільки працюючи спільно - центральні та місцеві органи влади - ми можемо досягти успіху”, - зазначив він. 

“Тому що без допомоги Києва - Верховної Ради, Уряду, Президента - вам буде важко впроваджувати і виконувати ті обіцянки, які ви давали виборцям. І нам неможливо буде досягти успіху без допомоги на рівні області, району, ОТГ”, - сказав Дмитро Разумков, виступаючи перед депутатами обласної ради.

На заході були присутні Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань сучасних медичних технологій та розвитку трансплантології Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Оксана Дмитрієва, народні депутати України Ігор Палиця, Ірина Констанкевич, Ігор Гузь, Вячеслав Рубльов, Степан Івахів, Валерій Стернійчук, а також голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, Луцький міський голова Ігор Поліщук, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук.