Новини

14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше
13 травня 2021, 14:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо військового поховального ритуалу

докладніше
13 травня 2021, 11:30

Заява народних депутатів України, членів групи дружби Україна - Ізраїль щодо загострення ситуації на Близькому Сході

докладніше
13 травня 2021, 09:53

Огляд головних тем «Голосу України» від 13 травня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 квітня 2021, 14:11

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков


Важливим викликом як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства залишається питання безпеки. Про це сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час відкриття 9-ої Пленарної сесії Парламентської Асамблеї Євронест.

“Для нас, громадян України, питання безпеки за останні 7 років набуло неабиякого значення. Сьогодні Україна як ніхто розуміє, що означає захищати свою землю, своїх людей, свою державу”, - зауважив Голова Парламенту. Він додав, що зараз відбувається загострення ситуації на сході нашої держави та біля її кордонів. І така політика проти своїх сусідів є тим фактором, який має об’єднувати всі країни Східного партнерства і ЄС.

За словами Голови Парламенту, наразі важливо не дозволити Росії надалі дестабілізувати ситуацію в регіоні. “Ми маємо продовжувати надавати належну оцінку агресивним діям, засуджувати їх, а також підтверджувати нашу спільну відданість європейським цінностям”, - відзначив він та подякував за багаторічну підтримку нашої держави.

Голова Верховної Ради підкреслив, що Євронест є унікальною платформою співробітництва в рамках Східного партнерства і саме завдяки участі  парламентаріїв та громадянського суспільства наші  країни  зможуть  досягнути успіху на шляху до демократії, збереження сталого розвитку та економічного процвітання і розвитку держав в рамках міжнародного права. “Майже десять років тому, у травні 2011 року відбулось перше інавгураційне засідання Асамблеї Євронест. За цей час в регіоні Східного партнерства відбулось багато змін. Це означає, що настали часи подивитися на результати досягнення визначених цілей та пріоритетів, адаптувати їх до нових реалій”, - наголосив він.

Дмитро Разумков також зауважив, що незабаром має відбутися черговий - Шостий Саміт Східного партнерства. “Я сподіваюся, що цей Саміт не лише підіб’є підсумки досягнень країн-партнерів у відносинах з ЄС та визначить нові стратегічні цілі, але й підтвердить європейські прагнення тих держав, ціллю яких є членство в Європейському Союзі”, - підкреслив він. Дмитро Разумков подякував Європейському Союзу за фінансову підтримку та допомогу  Україні у боротьбі з COVID-19 та відзначив, що Україна також не стояла осторонь і приєдналась до боротьби з пандемією, зокрема, надавала свої літаки для перевезення медичного обладнання та допомоги країнам ЄС. “Пандемія COVID-19 торкнулася кожного і змусила нас всіх вчитися жити у нових  реаліях. Впевнений, що наша зустріч – гарна нагода обмінятися думками щодо подальших кроків виходу з поточної ситуації та вироблення спільного плану дій на майбутнє”, - сказав він.