Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
05 квітня 2021, 15:03

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради: Ми цінуємо кожного інвестора, який приходить в Україну

 

Україна зосереджена на подоланні економічних наслідків, спричинених пандемією коронавірусу, та цінує кожного інвестора. Про це сказав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні.

“Майже всі держави світу зосереджені на збереженні того, що в них є в економічному плані, а також на залученні додаткових ресурсів, додаткових інвесторів до своїх держав. Україна так само  буде йти цим шляхом. Ми цінуємо кожного інвестора, який приходить до України”, - сказав Дмитро Разумков.

Він додав, що інвестиції сприяють створенню робочих місць та допомагають долати виклики, які стоять перед державою.

За словами Голови Парламенту, Верховна Рада в умовах COVID-19 розглянула низку законопроектів, пов'язаних з підтримкою бізнесу. Зокрема, нещодавно був ухвалений Закон «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями», на розгляді перебувають законопроекти щодо діяльності індустріальних парків.

Він зазначив, що для подолання економічних наслідків пандемії в Україні має бути спільна робота на рівні як центральної, так і місцевої влади, а також співпраця з представниками бізнесу.

“Саме бізнес сплачує податки, наповнює бюджет і допомагає пройти ті випробування, які сьогодні є перед нами. Держава повинна допомагати бізнесу, створювати такі умови, щоб бізнес розвивався. І закордонні інвестори, яких ви сьогодні представляєте, і місцевий бізнес”, - заявив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков наголосив, що для залучення інвесторів ключовим є передбачуване податкове законодавство та забезпечення верховенства права в державі. “Зі свого боку ми будемо в цьому питанні рухатися, зокрема, і завдяки конструктивному діалогу на рівні комітетів”, - додав він.

Разом із тим, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, що Парламент активно працює над законодавством, спрямованим на детінізацію економіки. Одним із ключових питань є законопроект, що передбачає податкову амністію.

За його словами, Комітет на наступному засіданні планує розглянути питання щодо комісій інтерчейндж та еквайринг, опрацьовуються законопроекти про фінансові послуги, щодо страхування, про кредитні спілки, про Національну комісію цінних паперів та фондового ринку.

“Ми розуміємо, що податкове стимулювання, яким би воно не було хорошим, - це не основний аргумент на користь інвестування в Україну. Основним аргументом залишається верховенство права. Судова реформа повинна бути рушієм в утвердженні цього принципу в нашій державі”, - сказав Данило Гетманцев.

Своєю чергою Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха наголосив, що законопроект, який передбачає створення інституту бізнес-омбудсмена, є одним із ключових для його Комітету. За його словами, законопроект може бути ухвалений вже до літа.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький подякував міжнародним партнерам, які допомогли Україні створити прозору систему медичних закупівель. Він також повідомив, що планується внесення до Верховної Ради нової редакції Закону про ліки і лікарські засоби.

Президент Американської торгівельної палати Андрій Гундер подякував за зустріч та діалог між представниками бізнесу та Верховною Радою. “Наступного року виповниться 30 років, як Американська торгова палата працює в Україні. Українська Палата - найбільша з усіх в Європі. Ми завжди раді діалогу, і відкритості парламентарів. Ми - як голос бізнесу. Компанії, які повірили в Україну, є амбасадорами, які розповідають іншим, що відбувається в Україні”, - зазначив Андрій Гундер.