Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 квітня 2021, 20:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради: Ми повинні об’єднати зусилля для протидії пандемії коронавірусу

 

Ефективно протидіяти COVID-19 в Україні можливо, лише об’єднавши зусилля центральної, місцевої влади, суспільства і медіа. Про це заявив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «НАШ».

«Сьогодні ми всі повинні займати єдину позицію щодо необхідності співпрацювати і розуміти відповідальність кожного. Я кажу і про себе як про людину, політика, Голову Верховної Ради, і про вас як журналістів, і про суспільство в цілому», - сказав він.

Голова Парламенту наголосив, що питання щодо боротьби з коронавірусом має бути позбавлене політичної складової. За його словами, депутатським фракціям та групам в Парламенті вдається, відклавши політику, ухвалювати необхідні рішення консенсусом та за скороченою процедурою.

«Повинна бути швидка реакція Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти, Міністерства фінансів. Має бути об’єднання зусиль як на рівні центру, так і регіонів. Якщо кожен буде рухатися своїм напрямком, це працювати не буде», - зазначив Дмитро Разумков.

«Тому що виконати всі завдання тільки на рівні центральної влади або зробити так, щоб зменшувалися показники захворюваності, лише місцевим органам влади, без підтримки центральних, – неможливо», - додав він.

За словами Голови Верховної Ради, у питанні щодо дотримання карантинних обмежень необхідна також відповідальна позиція бізнесу і громадян.

«На жаль, сьогодні ми з вами спостерігаємо, що карантинні обмеження ігноруються. Часто і громадяни не дотримуються елементарних вимог, які захистили б, в першу чергу, їх та їхніх близьких», - пояснив він.

Як зазначив Дмитро Разумков, важливо також визнавати помилки, які були допущені в боротьбі з COVID-19. Зокрема, він додав, що є питання до втілення комунікаційної стратегії щодо вакцинації.

«Не треба намагатися перекласти відповідальність одне на одного. Тому що за таким «пінг-понгом» ми можемо втрачати найголовніше, що є в нашій державі, – життя людей», - підкреслив Голова Парламенту.