Новини

18 червня 2021, 17:29

Дмитро Разумков: Настільки відданих лікарів, які є в Україні, немає ніде в світі

докладніше
18 червня 2021, 16:34

Верховна Рада запрошує громадян долучитися до відзначення 25-ї річниці прийняття Конституції України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
18 червня 2021, 16:25

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект про врегулювання питання присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогам

докладніше
18 червня 2021, 16:20

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання

докладніше
18 червня 2021, 15:39

Комітет з питань молоді і спорту пропонує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю

докладніше
18 червня 2021, 15:22

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув Річний план закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Міністерства оборони України на 2021 рік

докладніше
18 червня 2021, 15:02

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні

докладніше
18 червня 2021, 14:35

В Умані обговорені питання щодо організації паломництва хасидів

докладніше
18 червня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти в цілому законопроект щодо вдосконалення механізмів виведення банків з ринку та задоволення вимог кредиторів цих банків

докладніше
18 червня 2021, 14:10

З 15 по 18 червня Верховна Рада України прийняла 17 Законів України

докладніше
18 червня 2021, 13:00

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
18 червня 2021, 12:22

Прийнято Постанову "Про звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
18 червня 2021, 09:53

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 червня

докладніше
18 червня 2021, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 18 червня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
16 березня 2021, 19:26

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Співпраця України та США має значний невикористаний потенціал, - Дмитро Разумков

 

Україна сподівається на плідну співпрацю зі Сполученими Штатами Америки, зокрема, у парламентському вимірі. Про це сказав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час телефонної розмови із Сенатором США, співголовою Сенатського українського кокусу Робертом Портманом.

«Україна цінує двопартійну підтримку, яку ми спостерігаємо в Конгресі США. Ми вдячні за підтримку законодавчих ініціатив, спрямованих на посилення допомоги Україні, особливо у сфері безпеки та оборони», - сказав Голова Верховної Ради.

Дмитро Разумков подякував Роберту Портману за вагомий особистий внесок у формування міцної парламентської основи українсько-американського стратегічного партнерства, подальшого розвитку взаємовигідної співпраці та взаємодії.

Під час зустрічі він запевнив, що Україна визначилася зі своїм геополітичним напрямом – це європейська та євроатлантична інтеграція - і наголосив, що вдячний за підтримку США у цьому питанні.

Голова Парламенту висловив сподівання, що незабаром наслідки пандемії будуть подолані, а співпраця між Україною та США буде активізована, зокрема, між групами міжпарламентських зв’язків та комітетами у закордонних справах.

Сторони також обговорили співпрацю в енергетичній галузі, зокрема, протидію будівництву газопроводу «Північний потік - 2».

Дмитро Разумков назвав питання енергетичної безпеки одним із важливих елементів національної безпеки України і подякував США за санкційну політику щодо «Північного потоку – 2».

«Україна неодноразово відчувала на собі, як цей економічний проект перетворюється на елемент тиску, елемент впливу не економічного, а політичного. І дуже часто він використовується як механізм шантажу.  Тому я впевнений, що ми повинні об'єднувати зусилля в блокуванні подальшого просування цього процесу», - сказав Голова Верховної Ради.

Голова Парламенту висловив сподівання, що США і надалі забезпечуватимуть санкції щодо проекту “Північний потік - 2”, що унеможливить його остаточне завершення, і наголосив на необхідності повного блокування можливості його завершення та введення в експлуатацію.

Дмитро Разумков також висловив вдячність за послідовну санкційну політику США у відповідь на триваючу російську агресію проти України на Донбасі та у Криму і зазначив, що досягнення миру на Донбасі залишається ключовим пріоритетом для українського Парламенту та українського народу.

Своєю чергою, Сенатор США Роберт Портман запевнив у підтримці США територіальної цілісності та суверенітету України. Також він висловив підтримку у протидії будівництву та запуску газопроводу «Північного потоку - 2». 

Сторони наголосили на важливості подальшого тісного співробітництва та  важливості українсько-американських відносин.