Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
26 лютого 2021, 16:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україна має всі необхідні умови для залучення інвестицій, - Дмитро Разумков

 

У рамках робочої поїздки до Вінницької області Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав ТОВ «ГРІН КУЛ» та ТОВ «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ». Він оглянув виробництво та ознайомився з роботою підприємств, їх матеріально-технічною базою.

Голова Парламенту відзначив, що зараз дуже важливо стимулювати закордонних інвесторів працювати в Україні. “Цього року був прийнятий закон про так звані “інвестиційні няні”. І ми в подальшому будемо  заохочувати інвесторів приходити на територію України. Для того, щоб ми не імпортували готову продукцію, а могли експортувати те, що буде вироблятися в Україні”,- відзначив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради також наголосив на тому, що наша держава має всі необхідні умови для залучення інвесторів: і території, і висококваліфікованих працівників, які можуть працювати на підприємствах. Він зауважив, що сьогодні країни йдуть шляхом збереження інвестицій всередині держави.

“У нас для цього також є можливості. І законопроекти, які є на розгляді у Верховній Раді, у разі ухвалення дозволять не лише залучити інвестиції з-за кордону, а й легалізувати ті інвестиції, які сьогодні  у тіні. І таким чином наповнити бюджет, дати можливість людям працювати офіційно”, - сказав Голова Парламенту.

За його словами, досягнення таких цілей можливе лише за умови ефективної співпраці центральної та місцевої влади. “Цей шлях треба буде проходити спільно і Верховній Раді, яка буде ухвалювати відповідні закони, і місцевій владі, якій потрібно буде створювати умови, щоб залучати інвестиції”, - підкреслив Дмитро Разумков.

 

Довідково:

 Група «Barlinek» є провідним світовим виробником багатошарових дерев'яних підлог з річною виробничою потужністю понад 12 млн кв.м.

 ТОВ «ГРІН КУЛ» -  створене у 2016 році, основними видом діяльності  є виробництво холодильних шаф, холодильних вітрин - ларів та бонет.