Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
26 лютого 2021, 11:48

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради: Стала співпраця центральної та місцевої влади дозволить подолати виклики, що стоять перед державою

 

Верховна Рада України готова до активної співпраці з місцевими органами влади, зокрема, й у форматі Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Парламенті. Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, виступаючи на засіданні сесії Вінницької обласної ради під час робочої поїздки на Вінниччину.

«Ми готові до конструктивної співпраці. Минулого року була відновлена робота Консультативної ради при Верховній Раді України.  До неї входять  представники всіх рівнів місцевого самоврядування. Ми налаштовані на спільну роботу для досягнення результатів», - сказав він.

Голова Парламенту зазначив, що триває реформа децентралізації. Він, зокрема, зазначив, що в межах реформи місцеві органи влади отримали додаткові повноваження. «Але повноваження паралельно із собою приносять відповідальність. Я сподіваюсь, всі розуміють ту відповідальність, яка на них покладається», - наголосив він.

За словами Дмитра Разумкова, центральна та місцева влада мають об'єднати зусилля для подолання викликів, які сьогодні стоять перед державою, ключовими з яких є протидія коронавірусу, зміцнення економіки та врегулювання тарифного питання.

Голова Верховної Ради підкреслив, що COVID-19 вдарив не лише по здоров’ю громадян, але й по економіці.

«У цьому році і на законодавчому, і обов’язково на місцевому рівні треба буде докласти максимум зусиль, щоб “оживити” економіку. Ми паралельно маємо запустити ті економічні процеси, що зможуть покращити добробут громадян, які проживають як на Вінниччині, так і в інших регіонах», - пояснив Дмитро Разумков.

У контексті тарифів на енергоносії він зазначив, що суспільство не було підготовлене до різкого їх зростання, і оперативно були ухвалені рішення для врегулювання цього питання. «Але це був проміжний етап. І необхідно буде шукати комплексне рішення, а отже знадобиться ваша допомога», - підкреслив Голова Парламенту.

«Сподіваюсь, що є конструктивна співпраця з представниками депутатського корпусу Верховної Ради. І ви, і вони є тими, хто стикається з проблематикою першими. Саме до вас першими приходять люди з проблемами», - сказав Дмитро Разумков.