Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
25 лютого 2021, 17:12

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Дмитро Разумков: Головною ознакою легітимності влади є довіра громадян

 


Україна матиме можливість розвиватися як єдина держава за умови збереження довіри громадян до влади. Про це заявив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час виступу на засіданні Ради розвитку громад та територій.

«Головним легітимним інструментом будь-якої влади є довіра. Довіра від наших з вами громадян. Лише якщо ми зможемо її зберегти і не втратити, у нас буде можливість рухатися вперед як єдиній державі, повертаючи свої території, своїх людей і перемагаючи будь-якого ворога», - сказав він.

Голова Парламенту зазначив, що для втілення змін в державі та створення якісного механізму управління нею необхідно вибудувати партнерські відносини як по вертикалі влади, так і на горизонтальному рівні. «Це дасть змогу комунікувати, ефективно знаходити виходи з проблемних питань, які кожного дня сьогодні є», - додав він.

Дмитро Разумков нагадав, що минулого року була відновлена робота Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Верховній Раді. Він зазначив, що у зв’язку з пандемією коронавірусу її діяльність була не такою активною, як очікувалося, та висловив сподівання, що робота активізується.

Крім того, Голова Верховної Ради назвав три виклики, які є спільними для всіх регіонів України, а саме: протидія наслідкам коронавірусу, забезпечення росту економіки, реформування житлово-комунального господарства та стабілізація тарифного питання.

Голова Парламенту зазначив, що реформа децентралізації, яка триває, - це непростий процес. За словами Дмитра Разумкова, хоча вона незавершена, вже відбулося чимало змін. Разом з тим, Голова Парламенту додав, що потрібно ухвалити зміни до Конституції щодо децентралізації. «І представники різних депутатських фракцій та груп будуть шукати спільне розуміння, щоб досягти цього результату», - сказав він.