Новини

08 березня 2021, 09:00

Віртуальна експозиція «Жінки в історії українського парламентаризму» до Міжнародного жіночого дня

докладніше
08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
19 лютого 2021, 13:56

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Наступного тижня Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання, - Дмитро Разумков

 

Верховна Рада України може зібратися на початку наступного тижня на позачергове пленарне засідання. Про це повідомив Голова Парламенту Дмитро Разумков в коментарі телеканалу «Рада».

«Швидше за все, наступного тижня буде позачергова сесія. До мене звернулися колеги з тим, щоб видати їм підписні листи. Вони вже можуть їх отримати в Апараті Парламенту і почати збір підписів. Як тільки підписи з’являться - не пізніше, як у триденний строк, скликається позачергове засідання. Я думаю, що це відбудеться швидше», - сказав він.

Разом із тим Дмитро Разумков зазначив, що найближчим часом Парламент розгляне ветований Президентом України Закон щодо відновлення конкурсів на посади державної служби. Він повідомив, що народні депутати, які ініціюють позачергове засідання, пропонують розглянути на ньому це питання. 

Підбиваючи підсумки пленарного тижня, Голова Парламенту назвав його продуктивним. Упродовж тижня народні депутати, зокрема, підтримали законопроект щодо посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху та заслухали звіт Генерального Прокурора.

Крім того, Верховна Рада призначила нового суддю Конституційного Суду України. «Питання підсилення Конституційного Суду є важливим. Ми пам’ятаємо, які події там відбувалися. Необхідно, щоб ця інституція продовжувала ефективно працювати на користь України»,  - сказав Дмитро Разумков. 

Він також додав, що всі законодавчі ініціативи, які розглядалися у сесійній залі, відстоюють інтереси громадян України попри те, що деякі з них менше привертають уваги. «Ми працюємо в звичайному режимі. Я впевнений, що у подальшому буде так само», - відзначив Голова Верховної Ради.