Новини

08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше
04 березня 2021, 16:30

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
25 січня 2021, 17:16

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Програма стажування в Парламенті допоможе молоді закласти основу майбутніх успіхів, - Дмитро Разумков

 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України допоможе інтернам досягти успіхів у кар’єрі. Про це Голова Парламенту Дмитро Разумков заявив під час церемонії відкриття Програми стажування 2021 року.

«Це дійсно корисно і буде допомагати вам у будь-якому випадку – захочете ви після цього залишитися на державній службі, зокрема в Парламенті в якості співробітників Апарату чи помічників народних депутатів, або оберете для себе інший шлях. Це те, що дозволить вам розширити свою базу знань, створити свою майбутню команду, з якою будете досягати нових успіхів», - сказав Дмитро Разумков, звертаючись до інтернів.

«Я впевнений, що саме в такому віці, саме в таких інституціях закладається, в тому числі, ваше успішне майбутнє», - наголосив він.

Голова Парламенту привітав інтернів з початком Програми та зазначив, що народні депутати й Апарат Верховної Ради докладатимуть максимум зусиль, щоб стажування пройшло з найбільшою користю.

«Сподіваюсь, що обмеження, пов’язані з COVID-19, з епідеміологічними заходами, не завадять вам отримати ті правильні знання, які, я впевнений, допоможуть вам в майбутньому», - додав Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради взяв участь у врученні посвідчень учасникам Програми стажування 2021 року.

Як зазначив Дмитро Разумков, щороку стажування в Апараті Парламенту проходять близько 50 інтернів, а серед нинішніх народних депутатів п’ятеро – у свій час брали участь у цій же Програмі.

 

З успішним вступом на Програму учасників та учасниць привітали також Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, Голова Правління громадської організації «Ліга інтернів», народний депутат сьомого та восьмого скликань Валерій Карпунцов і народний депутат України, випускник Програми стажування 2011-2012 років Василь Мокан.

Зокрема, Віктор Лях наголосив, що Фонд протягом семи років підтримує програму інтернів та подякував керівництву Парламенту за продовження програми. «Нові реалії в умовах коронавірусної хвороби внесли свої корективи в роботу, але точно не зупинили нашу програму – конкурс і інтерв’ювання було проведено онлайн за участю керівників підрозділів», - сказав він і побажав інтернам, щоб  через  10 - 15 років вони  були в якості почесних гостей і вітали новобранців.

Валерій Карпунцов наголосив, що незважаючи на складні умови  пандемічного сьогодення, є велика кількість молодих, вмотивованих, патріотичних,  справжніх людей, які  хочуть реалізуватися на тих вершинах, які  для більшості здаються недосяжними. «Ваше перебування в цьому залі є прикладом того, що мрії  збуваються,  ви не такі як всі  - ви особливі. Я вірю, що години  лекцій, зустрічей, праця в Апараті Верховної Ради, Комітетах Парламенту дадуть вам неймовірний досвід, який ви реалізуєте, і будете гордістю України», - сказав він.

Василь Мокан зазначив, що  слухачі отримають практичні знання і навички, розуміння процесів в державі, яке не замінить жодна література.

Довідково: За результатами двох турів конкурсного відбору, до участі у Програмі- 2021 відібрано 53 інтерни — 50 — до структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України, 2 — до Програми USAID РАДА, 1 — до громадської організації «Ліга інтернів». 

Випускниками Програми вже стали приблизно 1950 осіб, близько третини з яких продовжують свою діяльність в органах влади, працюють в аналітичних центрах і громадських організаціях.