Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
25 вересня 2020, 13:23

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україна та Китай посилюватимуть співпрацю парламентів, - Дмитро Разумков

 


Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном, під час якої сторони обговорили низку важливих питань, зокрема, щодо міжпарламентського та торговельно-економічного співробітництва держав.

Голова Парламенту подякував панові Послу за підтримку України з боку Китаю в умовах пандемії коронавірусу. “Сьогодні світ об'єднався у боротьбі з цією загрозою, адже раніше ми не стикалися з проблемами такого масштабу. Дякую Китаю за державну та недержавну гуманітарну допомогу, надану Україні від початку пандемії. Й окремо вдячний за всебічне сприяння у поверненні наших громадян додому”, - зазначив Дмитро Разумков.

Під час зустрічі Голова Верховної Ради також висловив вдячність за незмінну позицію й повагу КНР до територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України. “Китай чудово розуміє, що насправді означає територіальна цілісність. Це питання, яке дійсно єднає наші країни”, - зауважив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також повідомив, що Україна зацікавлена у поглибленні торговельно-економічної співпраці між обома державами. “Незважаючи на коронакризу та її наслідки, торговельно-економічне співробітництво України та Китаю посилилося, що свідчить про перспективи розвитку цього напряму”, - зауважив Голова Верховної Ради України.

Крім того, сторони обговорили можливості для відновлення інтенсивної співпраці між парламентами обох держав після остаточного подолання пандемії. “Україна - парламентсько-президентська республіка, і взаємодія наших парламентів є надважливою для продовження співробітництва з Китаєм”, - заявив Голова Парламенту.

Своєю чергою Посол Китаю відзначив, що умови сучасного світу диктують необхідність єднання країн та поглиблення міждержавної співпраці для подолання різних викликів сьогодення.