Новини

26 жовтня 2020, 12:31

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримав виключення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" з проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності СБУ

докладніше
25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
24 вересня 2020, 19:11

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Довіра до Парламенту як інституції - це основна місія брендингової стратегії Верховної Ради, - Олена Кондратюк

 

Нова брендингова стратегія Верховної Ради України ставить за основну мету формування довіри серед українців до законодавчого органу держави.

 

Про це, відповідаючи на запитання журналістів, заявила Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка відвідала Львівщину з робочим візитом.

 

На її думку, зараз сприйняття Верховної Ради в суспільстві розфокусоване. «Ми проводимо дослідження, щоб більше зрозуміти, з чим саме та з якими символами у наших громадян асоціюється Парламент. Розуміємо, що в цьому сприйнятті є ще дуже багато радянського символізму. А хотілося б, щоб сучасний образ Парламенту відповідав нашому євроатлантичному курсу та, водночас, підкреслював його особливу історичну роль в розбудові незалежної України», - зазначила Олена Кондратюк.

 

Вона зауважила, що в останні роки провідні парламенти Європи та світу також оновили свої брендингові стратегії та відповідну символіку, зокрема, це зробив парламент Великобританії.

 

Заступниця Голови Верховної Ради уточнила, що окрім осучаснення візуального образу, прописується місія Парламенту, яка базується на його основних функціях: представницькій - народовладдя, законодавчій та контрольній за діяльністю Уряду.

 

«Основне наше завдання і прагнення, щоб Верховній Раді як Українському Парламенту довіряли, незважаючи на те, які люди тут працюють. Депутати змінюються, а інституція залишається. І ми би дуже хотіли, щоб учні та студенти також більше знали й розуміли, що таке парламент, які його функції. Для цього було відкрито Освітній центр, який проводить екскурсії та пізнавальні заходи для дітей та молоді», - зазначила Олена Кондратюк.

 

Нагадаємо, у Парламенті триває діяльність робочої групи з розробки брендингової стратегії Верховної Ради України, яка була створена відповідно до Розпорядження Голови Українського Парламенту Дмитра Разумкова. Очолює робочу групу його Заступниця Олена Кондратюк.