Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
18 вересня 2020, 13:57

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Необхідно активізувати співробітництво між Україною та Болгарією в економічній та гуманітарній сферах, - Дмитро Разумков

  

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч із Віце-прем’єр-міністром з питань судової реформи, Міністром закордонних справ Республіки Болгарія  Єкатериною Захарієвою. Під час заходу сторони обговорили питання щодо поглиблення українсько-болгарського співробітництва в економічній та гуманітарній сферах.

Голова Парламенту висловився за необхідність активізації співробітництва на рівні парламентів обох країн. «Пандемія коронавірусу внесла свої корективи, але сподіваюся, що взаємодію на рівні керівників парламентів та парламентських груп дружби буде відновлено найближчим часом, і незабаром ми зможемо повернутися до звичного режиму», - зазначив він.

Голова Верховної Ради відзначив важливість спільної роботи на міжнародній арені. «Українська делегація високо оцінює роль Болгарії на майданчиках Ради Європи, - сказав він і підкреслив: - Спільна позиція допоможе відстояти важливі принципи й спільні інтереси як у Європі, так і у світі».

Дмитро Разумков також наголосив на важливості продовження санкційного тиску з боку Болгарії по відношенню до країни-агресора, а також підтримки України у боротьбі за відновлення територіальної цілісності та її русі в європейському напрямку.

За словами Голови Парламенту, зважаючи на значні зміни режиму економічної співпраці, пов’язані з боротьбою з COVID-19, держави більше концентруються на розвитку національних економік. Водночас Дмитро Разумков закликав продовжити спільні інвестиційні проекти, які підуть на користь обом країнам.

Свою чергою Єкатерина Захарієва підкреслила незмінну позицію Болгарії  щодо збереження територіальної цілісності України та підтримки євроінтеграційних прагнень нашої держави. Вона також подякувала Українському Парламенту за те, що під час проведення адміністративної реформи було не лише збережено Болградський район, а й розширено його межі.

У зустрічі також взяли участь члени групи дружби з Болгарією: Тетяна Плачкова, Олександр Мережко та Олександр Копиленко.