Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
25 червня 2020, 11:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Конституційний Суд та Верховна Рада злагоджено працюють задля захисту інтересів держави та Основного Закону, - Дмитро Разумков

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков взяв участь у міжнародній онлайн-конференції «Взаємні здобутки Європейської Комісії «За демократію через право» і органів конституційної юстиції та проблеми тлумачення у конституційному судочинстві», приуроченої до 24-ї річниці Конституції України та 30-річчя заснування Венеційської комісії. 

Дмитро Разумков привітав Голову Венеційської Комісії з 30-річчям від дня утворення органу та зауважив, що Україна незабаром також відзначатиме важливу річницю - 30 років національного парламентаризму. «Це дуже знакова та визначна дата для України, для Верховної Ради і, я впевнений, що і для наших колег із Конституційного Суду», - зазначив він. 

Голова Парламенту подякував Венеційській Комісії за багаторічну допомогу в покращенні українського законодавства. «Я також вдячний за розгляд мого клопотання щодо підготовки висновку до проекту Закону України «Про всеукраїнський референдум» як невідкладного», - підкреслив Голова Верховної Ради України.

Дмитро Разумков наголосив, що співпраця між Конституційним Судом та Українським Парламентом є конструктивною та ефективною. «Часто бувають дискусії, але, як завжди, в дискусіях народжується істина. Впевнений, що ми рухаємося в одному напрямку та працюємо задля захисту інтересів держави й Конституції як основного закону нашої країни», - зауважив Голова Парламенту.

Він також відзначив важливу роль Конституційного Суду у виявленні недоліків законопроектів. «Наша злагоджена робота оптимізує законодавство з багатьох питань та допомагає вийти з непростих ситуацій. Головне, що всі інституції працюють на користь держави Україна», - підкреслив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради запевнив учасників онлайн-конференції у готовності Парламенту до подальшого поглиблення відносин та посилення співпраці.