Новини

07 серпня 2020, 11:03

Комітет з питань аграрної та земельної політики протягом третьої сесії підготував ряд законів щодо земельних питань, зокрема, про обіг земель сільськогосподарського призначення

докладніше
07 серпня 2020, 10:05

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 серпня

докладніше
07 серпня 2020, 09:15

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві

докладніше
06 серпня 2020, 16:57

Комітет з питань економічного розвитку впродовж третьої сесії опрацював і подав на розгляд Верховної Ради України 35 законопроєктів

докладніше
06 серпня 2020, 09:54

Огляд головних тем «Голосу України» від 6 серпня

докладніше
05 серпня 2020, 18:16

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики протягом другої та третьої сесії підготував пакет законопроєктів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму

докладніше
05 серпня 2020, 09:49

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 серпня

докладніше
04 серпня 2020, 15:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період третьої сесії провів 42 засідання, на яких розглянув 420 законопроектів та інших питань

докладніше
03 серпня 2020, 17:31

Завершено навчальний курс з підвищення комунікаційної спроможності комітетів Верховної Ради України

докладніше
03 серпня 2020, 17:30

На засіданні Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів ухвалено рішення щодо подальшого реагування на звернення представників бізнесу

докладніше
03 серпня 2020, 10:42

Комітет з питань молоді і спорту протягом третьої сесії продовжував законодавчу роботу у сфері державної молодіжної політики, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, державної політики у сфері фізичної культури і спорту, а також забезпечення парламентського контролю за дотриманням законодавства України

докладніше
03 серпня 2020, 09:34

Проєкт ЄС-ПРООН з парламентської реформи провів тренінг з мистецтва презентації для працівників Апарату Верховної Ради України

докладніше
01 серпня 2020, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

докладніше
31 липня 2020, 15:46

До 30-ї річниці незалежності України плануємо розробити оновлений брендинг Верховної Ради України, - Олена Кондратюк

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
24 червня 2020, 12:31

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ми сподіваємось на продовження співпраці за Проектом ЄС-ПРООН з парламентської реформи, - Дмитро Разумков

 

Під час засідання Наглядової ради Проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив вдячність партнерам нашої держави з програми розвитку ООН в Україні та делегації Європейського Союзу за допомогу та підтримку у впровадженні реформ. 

“Верховна Рада України ІХ скликання розпочала свою роботу під гаслом швидких та якісних змін для країни, і важливим було розпочати ці зміни з себе. Впевнений, що всі бачать позитивні зрушення, які сьогодні відбуваються, хоч вони і не такі швидкі, як хотілося б усім”, - зазначив Дмитро Разумков. 

Голова Верховної Ради України зауважив, що з початку проекту вже було закладено міцний фундамент щодо планування та моніторингу законопроектної роботи ВРУ, розвитку Апарату ВРУ, посилення комунікацій Парламенту та комітетів.

“Нещодавно також було закінчено важливу частину нашої спільної роботи - функціональний та інституціональний аналіз Апарату ВРУ. Ми сподіваємось на підтримку наших партнерів у впровадженні напрацьованих рекомендацій для покращення його роботи в майбутньому”, - наголосив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також подякував партнерам за допомогу у вирішенні проблемних питань роботи Парламенту, що виникли через пандемію коронавірусу. “Верховна Рада вимушена була частково обмежити доступ до своїх будівель, тому все, що ми могли перевести в режим онлайн, ми перевели. В той же час, завдяки організації роботи прес-центру на третьому поверсі, журналісти мали змогу вільно та зручно працювати під час карантину. Робота Парламенту залишалася відкритою”, - підкреслив він.

Голова Верховної Ради України також зазначив, що одним із пріоритетів роботи Парламенту залишається цифровізація роботи та комунікації із суспільством - українськими громадянами та міжнародною спільнотою. “Ми сподіваємось на експертну й технічну підтримку Проекту та Офісу парламентської реформи в питаннях електронного парламентаризму та напрацювання інструментів електронної демократії”, - зауважив Дмитро Разумков.

“Ми бачимо і розуміємо, що ця співпраця допомагає нам рухатись вперед. Тому сподіваємось на розвиток подальшого співробітництва задля комплексного впровадження започаткованих ініціатив. Головне - продовжувати  рухатись у правильному напрямку, щоб зміни відбувалися поступово та безперервно”, - підкреслив Голова Верховної Ради України.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук наголосив на важливості моніторингу законодавчих актів, адже за його словами, «прийняття в цілому не є самоціллю». «Для нас важливо, щоб закон міг досягти тієї мрії, на яку сподівається Парламент, коли розробляє і ухвалює документ», - підкреслив політик, наголосивши на окремій ролі міжнародних організацій у співпраці з Українським Парламентом саме у реформуванні парламентських процедур та координації законодавчої роботи з Урядом.

Перший заступник висловив від імені керівництва Парламенту велику вдячність команді Офісу парламентських реформ, Проекту ЄС-ПРООН за підтримку парламентських реформ в Україні. «Верховна Рада готова до співпраці, до дискусій на благо парламентаризму в Україні», - підкреслив Руслан Стефанчук.

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк подякувала за плідну співпрацю і підтримку усіх позитивних змін у діяльності Верховної Ради, які відбуваються у рамках Проекту з парламентської реформи.

Серед перших кроків до суттєвих змін політикиня відзначила оновлення офіційного сайту Парламенту, зміни у його комунікаційній стратегії, технічне переоснащення прес-центру Верховної Ради, напрацювання пропозицій з ребрендингу Верховної Ради України.

Заступниця Голови також подякувала за посібник, який стосується гендерної рівності, виданий до 8 березня. «Я сподіваюся на зміни, які відбудуться незабаром в Апараті Верховної Ради, де буде більше залучено жінок до роботи. Це є дуже важливою складовою, аргументом і аспектом діяльності Верховної Ради», - наголосила Олена Кондратюк.


 

.