Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
01 червня 2020, 13:56

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп із вшанування пам’яті народних депутатів України Анатолія Матвієнка та Валерія Давиденка хвилиною мовчання. “Поки ми пам’ятаємо людей, вони продовжують жити. Тому пам’ять - це найбільша шана тим, хто працював, працює і буде працювати для України”, - зазначив він.

Голова Парламенту зауважив, що сьогодні в Україні відзначається День захисту дітей. “Діти - це майбутнє нашої держави, і ми в першу чергу працюємо для них. Тому давайте працювати так, щоб їм не було соромно за нас і щоб вони жили в щасливій, успішній, розвиненій державі, з якої не захочуть поїхати”, - підкреслив він.

Дмитро Разумков також привітав усіх із Днем Києва, який відзначався 31 травня. “Вітаю киян та усю державу, адже це день нашої столиці. Бажаю, щоб міста розвивалися, давали змогу рухатись вперед, залучали інвестиції, нові технології. Це допоможе нам будувати майбутнє та розбудовувати державу”, - наголосив Голова Парламенту.

Окрім того, Голова Верховної Ради зазначив, що Парламент повертається до звичного режиму роботи. “Сподіваюся, що буде якомога менше різних подій, які будуть заважати проводити пленарні засідання та роботу комітетів. Верховна Рада продовжить працювати, як вона вміє і може”, - підкреслив він.

Дмитро Разумков також повідомив, що поступово будуть повертатися до звичних умов роботи і  представники ЗМІ у Парламенті. “З вівторка оператори та фотокореспонденти вже зможуть знаходитися у ложі преси. Будуть деякі обмеження по кількості, однак поступово вся держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи”.

Також Голова Верховної Ради зазначив, що на порядку денному цього тижня знаходиться багато важливих питань, зокрема законопроекти щодо боротьби з організованою злочинністю, підтримки креативних індустрій, а також Програма діяльності Уряду. “Сподіваюся, що ми зможемо швидко та ефективно опрацьовувати ці ініціативи. Також є пропозиція змінити режим роботи в п’ятницю і замість питання «Різне» поставити додатковий час для оголошення депутатських запитів. Станом на сьогодні їх надійшло 273 - і поки ці запити не будуть оголошені, вони не можуть бути запущені в роботу”, - повідомив Голова Парламенту.