Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 травня 2020, 15:27

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

 

Розвиток українсько-австрійських двосторонніх відносин, активізація міжпарламентської співпраці та рівні можливості для участі жінок у політиці. Про це йшлося під час робочої зустрічі Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Гернотом Пфандлером.

 

«Від імені Українського Парламенту хочу висловити Вам вдячність за гуманітарний коридор, який австрійський уряд надав українським громадянам під час спалаху коронавірусу. Завдяки цьому тисячі громадян України досить швидко та безпечно повернулися додому до своїх рідних та близьких. Це ще більше зблизило наші країни», - зазначила Олена Кондратюк.

 


Учасники зустрічі обмінялися інформацією про досвід протидії СОVID-19 та обговорили необхідність активізації українсько-австрійського двостороннього і міжпарламентського співробітництва після зняття карантинних обмежень.

 

«Сподіваюся, що вже незабаром плідну роботу зі своїми австрійськими колегами розпочне депутатська група з міжпарламентських зв’язків з Республікою Австрія, яка створена у Верховній Раді України. Очікуємо на візит Президента України до Австрії та обмін двосторонніми робочими візитами на рівні парламентських комітетів наших держав», - підкреслила О. Кондратюк.

 

Окремо піднімалося питання щодо сезонних працівників з України, які мають намір працювати в Австрії. Олена Кондратюк наголосила на важливості створення належних та безпечних умов роботи для українських робітників, а також їх соціального захисту в умовах коронавірусу. Своєю чергою, Гернот Пфандлер наголосив, що Австрія зацікавлена в робітниках з України та готова створити для них сприятливі  умови перебування.

 

Заступниця Голови Верховної Ради України та Посол Австрії в Україні торкнулися й питання щодо забезпечення рівних прав і можливостей для жінок, зокрема, їх участі у політиці. Гернот Пфандлер відзначив значний прогрес України в цьому напрямку та збільшення кількості жінок в Українському Парламенті. За його словами, це позитивна тенденція, яка наближає Україну до європейських стандартів.

 

Віцеспікерка Українського Парламенту також подякувала Австрії за підтримку України у зв’язку з російською агресією. «Міжнародна підтримка на рівні парламентів та урядів країн є дуже важливою для України. Ми цінуємо позицію Австрії в цьому питанні», - підкреслила О. Кондратюк.