Новини

07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 лютого 2020, 10:51

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

 


У рамках офіційного візиту до Латвійської Республіки Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч із Прем’єр-міністром Латвії Кріш’янісом Каріньшем.

Під час перемовин Голова Парламенту подякував Прем’єр-міністру Латвії за непохитну підтримку України у захисті територіальної цілісності та суверенітету, а також за допомогу в реабілітації українських військових, політв’язнів та дітей, що постраждали внаслідок війни на Сході України.

Голова Верховної Ради окремо наголосив на важливості єдиної, спільної позиції на міжнародній арені з цього питання. Дмитро Разумков подякував за публічну підтримку України, у тому числі в рамках ПАРЄ. «Вас чують у всій Європі, - сказав він і додав: - Ми відчуваємо підтримку і на рівні впровадження реформ, і щодо допомоги в реабілітації наших громадян».

Дмитро Разумков також зазначив, що потрібно продовжувати позитивний  тренд щодо збільшення товарообігу та економічного співробітництва між Україною та Латвією. «Нас об’єднує не лише спільна історія та сьогодення, а й спільне майбутнє. Україна готова до подальшої співпраці в економічній сфері», - наголосив Голова Парламенту.

Своєю чергою Кріш’яніс Каріньш відзначив, що Україна та Латвія - це не просто сусіди, а дружні країни, тому необхідно шукати шляхи для подальшого розвитку відносин між державами. Він також наголосив, що Латвійська Республіка цілком відкрита до співпраці з Україною.

На завершення зустрічі Голова Верховної Ради запросив пана Каріньша відвідати міжнародну конференцію «Zero Corruption», що відбудеться у квітні 2020 року в Україні.