Новини

08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 15:00

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав керівництво НАЗК про стан підготовки до запуску реєстру політичних публічних фінансів (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 08:49

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
24 лютого 2020, 09:18

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Питання колективної безпеки і спільної протидії гібридним загрозам є одним з ключових для країн Карпатського регіону, - Олена Кондратюк

 


Про це Заступниця Голови Верховної Ради України заявила, виступаючи на міжнародній конференції «Європа Карпат», що відбулася у місті Красічин (Республіка Польща) 22-23 лютого. 

Віцеспікерка нагадала, що конференція проходить у пам’ятні для України та українців дні – рівно шість років тому від куль снайперів на вулицях Києва гинули Герої Небесної Сотні, а Росія розпочала анексію Криму і готувала збройну агресію на українському Донбасі.

Вона звернула увагу учасників конференції, що неоголошена війна проти України триває. Зокрема, 18 лютого в результаті масованого обстрілу із заборонених великокаліберних артилерійських систем загинув 22-річний український воїн Максим Хітайлов, а ще п’ятеро захисників одержали важкі поранення. Того ж дня агресор 22 рази порушив режим припинення вогню. 

«Я хочу, щоб тут, на мирній землі, ми усі розуміли, що війна проти нас триває, що вона поруч. Україна заплатила і продовжує платити непомірно високу ціну, щоб бути частиною великої європейської родини. Це - кривава ціна нашої свободи і нашого європейського вибору», - наголосила Олена Кондратюк.

«Тому тут, серед друзів і однодумців, на мою думку, важливо було б обговорити не лише питання нашої взаємодії, зокрема міжпарламентської, але й питання нашої спільної безпеки. Сьогодні ніхто не застрахований від гібридної агресії з боку Російської Федерації - чи то політичної, економічної, гуманітарної чи збройної», - додала вона.

Віцеспікерка зазначила, що пріоритетами України, які закріплені у Конституції, є інтеграція до європейського політичного, економічного, правового, безпекового та гуманітарного простору.

«Курс України до ЄС і НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом нашої держави. Я вдячна нашим партнерам, і особливо Польщі, за відстоювання позиції політики «відкритих дверей» цих інституцій для нових членів», - підкреслила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради також відзначила, що Україна зацікавлена в розвитку міжрегіонального співробітництва у рамках Карпатського регіону та повноцінній участі в реалізації регіональних ініціатив та проєктів. На її переконання, великі можливості відкриває перед країнами регіону взаємодія у рамках ініціативи Трьох морів.

«Україна зацікавлена стати учасником об’єднання і брати участь у проектах, що реалізуються цим міждержавним проектом. Звертаюся до представників країн-учасниць ініціативи підтримати таке прагнення України», - сказала О. Кондратюк.

Також нею було окремо порушено питання щодо надання правового і соціального захисту українських трудових мігрантів, які працюють в країнах Карпатського регіону.