Новини

04 серпня 2020, 15:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період третьої сесії провів 42 засідання, на яких розглянув 420 законопроектів та інших питань

докладніше
03 серпня 2020, 17:31

Завершено навчальний курс з підвищення комунікаційної спроможності комітетів Верховної Ради України

докладніше
03 серпня 2020, 17:30

На засіданні Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів ухвалено рішення щодо подальшого реагування на звернення представників бізнесу

докладніше
03 серпня 2020, 10:42

Комітет з питань молоді і спорту протягом третьої сесії продовжував законодавчу роботу у сфері державної молодіжної політики, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, державної політики у сфері фізичної культури і спорту, а також забезпечення парламентського контролю за дотриманням законодавства України

докладніше
03 серпня 2020, 09:34

Проєкт ЄС-ПРООН з парламентської реформи провів тренінг з мистецтва презентації для працівників Апарату Верховної Ради України

докладніше
01 серпня 2020, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

докладніше
31 липня 2020, 15:46

До 30-ї річниці незалежності України плануємо розробити оновлений брендинг Верховної Ради України, - Олена Кондратюк

докладніше
31 липня 2020, 15:20

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про повну загальну середню освіту»

докладніше
31 липня 2020, 10:39

Комітет з питань бюджету у період третьої сесії здійснив експертизу 802 законопроектів щодо впливу на показники бюджетів та відповідності бюджетному законодавству

докладніше
31 липня 2020, 09:31

Огляд головних тем «Голосу України» від 31 липня

докладніше
30 липня 2020, 16:59

Голова Верховної Ради України ознайомився з підготовкою кадрів для Нацгвардії та ремонтом військових літаків у Харкові

докладніше
30 липня 2020, 16:28

Комітет з питань екологічної політики та природокористування провів круглий стіл щодо державного екологічного контролю (відео)

докладніше
30 липня 2020, 14:00

Харків ефективно поєднує в собі можливості у сфері освіти й науки та потужності бізнесу, - Дмитро Разумков

докладніше
30 липня 2020, 12:01

Для держави дуже важливо не тільки виробляти власну високотехнологічну продукцію, а й експортувати - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
24 лютого 2020, 09:18

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Питання колективної безпеки і спільної протидії гібридним загрозам є одним з ключових для країн Карпатського регіону, - Олена Кондратюк

 


Про це Заступниця Голови Верховної Ради України заявила, виступаючи на міжнародній конференції «Європа Карпат», що відбулася у місті Красічин (Республіка Польща) 22-23 лютого. 

Віцеспікерка нагадала, що конференція проходить у пам’ятні для України та українців дні – рівно шість років тому від куль снайперів на вулицях Києва гинули Герої Небесної Сотні, а Росія розпочала анексію Криму і готувала збройну агресію на українському Донбасі.

Вона звернула увагу учасників конференції, що неоголошена війна проти України триває. Зокрема, 18 лютого в результаті масованого обстрілу із заборонених великокаліберних артилерійських систем загинув 22-річний український воїн Максим Хітайлов, а ще п’ятеро захисників одержали важкі поранення. Того ж дня агресор 22 рази порушив режим припинення вогню. 

«Я хочу, щоб тут, на мирній землі, ми усі розуміли, що війна проти нас триває, що вона поруч. Україна заплатила і продовжує платити непомірно високу ціну, щоб бути частиною великої європейської родини. Це - кривава ціна нашої свободи і нашого європейського вибору», - наголосила Олена Кондратюк.

«Тому тут, серед друзів і однодумців, на мою думку, важливо було б обговорити не лише питання нашої взаємодії, зокрема міжпарламентської, але й питання нашої спільної безпеки. Сьогодні ніхто не застрахований від гібридної агресії з боку Російської Федерації - чи то політичної, економічної, гуманітарної чи збройної», - додала вона.

Віцеспікерка зазначила, що пріоритетами України, які закріплені у Конституції, є інтеграція до європейського політичного, економічного, правового, безпекового та гуманітарного простору.

«Курс України до ЄС і НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом нашої держави. Я вдячна нашим партнерам, і особливо Польщі, за відстоювання позиції політики «відкритих дверей» цих інституцій для нових членів», - підкреслила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради також відзначила, що Україна зацікавлена в розвитку міжрегіонального співробітництва у рамках Карпатського регіону та повноцінній участі в реалізації регіональних ініціатив та проєктів. На її переконання, великі можливості відкриває перед країнами регіону взаємодія у рамках ініціативи Трьох морів.

«Україна зацікавлена стати учасником об’єднання і брати участь у проектах, що реалізуються цим міждержавним проектом. Звертаюся до представників країн-учасниць ініціативи підтримати таке прагнення України», - сказала О. Кондратюк.

Також нею було окремо порушено питання щодо надання правового і соціального захисту українських трудових мігрантів, які працюють в країнах Карпатського регіону.