Новини

07 липня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 липня

докладніше
07 липня 2020, 09:45

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про публічні електронні реєстри»

докладніше
06 липня 2020, 14:30

Комітет з питань молоді і спорту підтримав законопроект про забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною

докладніше
06 липня 2020, 12:04

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув ряд законопроектів на предмет відповідності праву ЄС та зобов’язанням України за Угодою про асоціацію

докладніше
06 липня 2020, 10:17

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

докладніше
05 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

докладніше
04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
19 лютого 2020, 13:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

На позачерговому засіданні Верховної Ради слід ухвалити заяву щодо шостої річниці Революції Гідності та заслухати звіт правоохоронців про розслідування справ Майдану, - Олена Кондратюк

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк підтримує пропозицію провести позачергове засідання Верховної Ради, присвячене подіям на Майдані.

«На цьому засіданні слід ухвалити спеціальну заяву Верховної Ради щодо 6-ї річниці Революції Гідності. Маємо заслухати звіт про поточний стан розслідування злочинів проти майданівців», - наголосила Олена Кондратюк, виступаючи з трибуни Парламенту.

Вона нагадала, що події в центрі Києва 18-21 лютого 2014 року стали найбільш вирішальними і трагічними епізодами Революції Гідності. За її словами, особливо боляче за наймолодших з Небесної Сотні: Назарія Войтовича, Устима Голоднюка, Дмитра Максимова, Романа Гурика, які загинули у Києві.

«Пройшло шість років. Проте усі ми та, найперше родини Героїв Небесної Сотні, на жаль, так і не отримали головного – відчуття справедливості. Справедливого і невідворотного покарання для виконавців та замовників злочинів проти Майдану, на які пішов режим Януковича», - підкреслила Олена Кондратюк.

Віце-спікерка уточнила, що у попередньої влади було вдосталь часу, щоб завершити розслідування справ Майдану, проте вона не впоралася з цим завданням.

«Не дочекалися ми й появи меморіально-музейного комплексу Майдану, який би гідно вшанував пам’ять про Героїв. Але це також борг уже нинішньої влади перед Небесною Сотнею. Бо, якби Майдан тоді не переміг, більшості присутніх не було би в цій залі та інших владних кабінетах», - зауважила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради також вважає неприпустимим, не лише з точки зору конфлікту інтересів, «але й з моральної сторони та поваги до пам’яті Небесної Сотні - перебування в керівництві Державного бюро розслідувань адвоката, який раніше захищав екс-президента В. Януковича».

«Необхідно в найкоротші терміни завершити розслідування всіх справ. Винуватці мають постати перед судом та в ході справедливого і неупередженого процесу притягнуті до відповідальності. Подальше зволікання в цьому питанні недопустиме!» - наголосила Олена Кондратюк.