Новини

10 квітня 2020, 16:45

Комітет з питань правової політики рекомендує проводити щорічне обчислення індексації розміру аліментів

докладніше
10 квітня 2020, 16:19

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні – березні 2020 року

докладніше
10 квітня 2020, 15:38

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
10 квітня 2020, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з ЄС розглянув законопроекти щодо боротьби з корупцією в правоохоронних органах та допомоги фермерам в отриманні кредитів

докладніше
10 квітня 2020, 14:36

Комітет з питань аграрної та земельної політики пропонує включити до порядку денного Верховної Ради законопроекти про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

докладніше
10 квітня 2020, 13:20

У понеділок Верховна Рада України розгляне зміни до Державного бюджету та інші важливі питання, - Дмитро Разумков

докладніше
10 квітня 2020, 12:13

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує парламенту посилити відповідальність за підвищення цін на засоби індивідуального захисту

докладніше
10 квітня 2020, 11:00

Комітет з питань цифрової трансформації підтримав ратифікацію Конвенції РЄ про доступ до офіційних до документів та приєднання України до протоколу про електронну накладну

докладніше
09 квітня 2020, 18:01

«Маємо розпочати масове тестування громадян на коронавірус, підтримати науковців та профінансувати виробництво українських ПЛР-тестів», - Олена Кондратюк

докладніше
09 квітня 2020, 17:33

Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, яке відбулося 9 квітня 2020 року в режимі відеоконференції

докладніше
09 квітня 2020, 12:12

Комітет з питань екологічної політики та природокористування до 14 квітня приймає пропозиції до законопроектів «Про державний екологічний контроль»

докладніше
09 квітня 2020, 11:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді визнати роботу Нацради з питань телебачення і радіомовлення за 2019 рік незадовільною

докладніше
09 квітня 2020, 09:37

Комітет з питань правоохоронної діяльності провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 січня 2020, 16:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради урочисто відкрив 25-у Програму стажування молоді в Апараті Парламенту

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков урочисто відкрив програму стажування молоді в Апараті Парламенту в 2020 році.

Дмитро Разумков зазначив, що Програмі виповнилося 25 років, 23 з яких вона фінансувалася Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). «Участь у цій Програмі буде вашим першим кроком у політичному, громадському і професійному житті, який ви успішно пройдете з високо піднятою головою. У нас є багато прикладів того, як ця Програма стала першою сходинкою для працівників Верховної Ради: хтось став головою секретаріату Голови Верховної Ради, хтось - народним депутатом. Ця програма дає вам можливість розвиватися, працювати і навчатися», - зазначив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков побажав учасникам Програми успіхів, які будуть залежати від їхньої роботи і завзяття.

Керівник Апарату Верховної Ради України В’ячеслав Штучний привітав учасників та запевнив, що Апарат відкритий до співпраці. «Ми очікуємо на вашу результативність і відповідні пропозиції», - додав він.

В’ячеслав Штучний також повідомив, що зараз в Апараті проводиться функціональний аудит і учасникам вже доведеться працювати з новою структурою, і за результатами стажування більшість залишиться працювати в Апараті Верховної Ради України.

В урочистому заході також взяли участь народний депутат України 9-го скликання, випускник Програми стажування 2009-2010 рр. Олексій Жмеренецький, Голова Правління ГО «Ліга інтернів», випускник Програми 1999-2000 рр., народний депутат України 8 скликання Валерій Карпунцов і виконавча директорка ГО «Ліга інтернів» Марія Савіна.

Загалом 53 молоді фахівці отримали посвідчення учасників Програми стажування. У секретаріатах Комітетів та структурних підрозділах Апарату пройдуть стажування 50 молодих фахівців. Ще два інтерни стажуватимуться в Асоціації випускників програми стажування у Верховній Раді - громадській організації «Ліга інтернів» - та один в Програмі USAID «РАДА». Учасники Програми (інтерни) представляють 20 областей України та місто Київ.

Протягом шести місяців інтерни братимуть участь у законопроектній роботі, здійснюватимуть аналітичні дослідження, допомагатимуть своєму структурному підрозділу в проведенні комітетських, парламентських слухань, круглих столів, фахових заходів тощо. Особливу увагу буде приділено навчанню учасників - вони прослухають низку лекцій про роботу Парламенту та взаємодію з іншими органами влади, особливості державної служби тощо. Розвитку лідерського потенціалу інтернів сприятимуть зустрічі з народними депутатами, політичними та громадськими діячами, науковцями.

 

Довідково: Програма стажування 2020 є ювілейною 25-ою Програмою. Програма була започаткована у 1995 році Верховною Радою України та Асоціацією колишніх членів Конгресу США. За цей час її випускниками стало понад 1900 осіб. Близько третини з них продовжують професійну діяльність в органах влади, інші - навчаються в українських та закордонних університетах, працюють в аналітичних центрах, громадських організаціях, бізнесі тощо. Серед випускників Програми стажування є 9 народних депутатів різних скликань.

Наразі Програма реалізується Апаратом Верховної Ради України та громадською організацією «Ліга інтернів» відповідно до Меморандуму про співпрацю.

З 1995 до 2018 року Програма стажування фінансово та інституційно підтримувалась Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).