Новини

09 квітня 2020, 12:12

Комітет з питань екологічної політики та природокористування до 14 квітня приймає пропозиції до законопроектів «Про державний екологічний контроль»

докладніше
09 квітня 2020, 11:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді визнати роботу Нацради з питань телебачення і радіомовлення за 2019 рік незадовільною

докладніше
09 квітня 2020, 09:37

Комітет з питань правоохоронної діяльності провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 15:00

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав керівництво НАЗК про стан підготовки до запуску реєстру політичних публічних фінансів (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 08:49

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 грудня 2019, 18:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Діти у сесійній залі Верховної Ради проголосували «за мир і щасливе майбутнє України»

До Верховної Ради України з нагоди Дня Святого Миколая завітали діти з різних регіонів України. Вони побували на екскурсії Будинком парламенту, відвідали «Освітній Центр» і спробували себе у ролі народних депутатів у залі пленарних засідань.

Зі святом дітей привітав сам Святий Миколай, побажав їм миру, злагоди та закликав «бути хорошими дітьми, з яких виростуть майбутні народні депутати».

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков також привітав гостей Парламенту з прийдешнім Днем Святого Миколая та новорічно-різдвяними святами. Він зазначив, що свят попереду буде багато і висловив сподівання, що вони минуть добре й мирно.

«Я дуже сподіваюся, що у ваших домівках буле тепло, затишно та комфортно і під час свят, і протягом усього вашого довгого і щасливого життя», - сказав Голова Верховної Ради України і побажав усім, щоб у країні нарешті запанував мир. «Це, мабуть, головне, чого сьогодні так потребує кожна людина і кожна дитина в нашій державі», - додав він.

При цьому Голова Верховної Ради України запевнив, що і він особисто і колеги-депутати робитимуть максимум для того, щоб це сталося і в країні відбулися дійсно позитивні зміни. «Я хочу, щоб через рік ви знову прийшли до стін Верховної Ради, усміхалися. І тоді вже ми з вами будемо говорити про всі ті позитивні зміни, які відбулися у вашому житті», - зазначив Дмитро Разумков.

Голова Парламенту поспілкувався з дітьми та запропонував проголосувати за регламент святкового зібрання. Діти дружно підтримали пропозицію і спробували себе у ролі народних депутатів. Вони проголосували «за мир і щасливе майбутнє України».

Участь у привітанні дітей також взяли народні депутати Дмитро Лубінець, Лариса Білозір, Микола Кучер, Сергій Вельможний, Олександр Сухов та Олександр Лукашев.