Новини

24 лютого 2020, 11:03

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо уточнення ознак окремих злочинів у сфері службової діяльності

докладніше
24 лютого 2020, 10:59

Засідання Парламентської Асамблеї України і Республіки Польща відбудеться 23-25 березня ц.р. у Варшаві

докладніше
24 лютого 2020, 09:18

Питання колективної безпеки і спільної протидії гібридним загрозам є одним з ключових для країн Карпатського регіону, - Олена Кондратюк

докладніше
21 лютого 2020, 20:39

24-26 лютого Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить офіційний візит до Латвії та Естонії

докладніше
21 лютого 2020, 18:17

У Комітеті з питань антикорупційної політики відбувся круглий стіл щодо практики застосування антикорупційного законодавства України

докладніше
21 лютого 2020, 17:18

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про оборонні закупівлі»

докладніше
21 лютого 2020, 17:00

22-23 лютого ц.р. Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк з робочим візитом відвідає Республіку Польща

докладніше
21 лютого 2020, 16:41

Постійна делегація Верховної Ради України бере участь у 19-у Зимовому засіданні Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі у Відні

докладніше
21 лютого 2020, 16:19

Заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко провів особистий прийом громадян

докладніше
21 лютого 2020, 14:36

Комітет з питань бюджету рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень"

докладніше
21 лютого 2020, 14:02

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
21 лютого 2020, 11:34

Голова Парламенту закликав українців чути один одного і завжди залишатися людьми

докладніше
21 лютого 2020, 09:03

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 21 лютого

докладніше
20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 грудня 2019, 18:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Діти у сесійній залі Верховної Ради проголосували «за мир і щасливе майбутнє України»

До Верховної Ради України з нагоди Дня Святого Миколая завітали діти з різних регіонів України. Вони побували на екскурсії Будинком парламенту, відвідали «Освітній Центр» і спробували себе у ролі народних депутатів у залі пленарних засідань.

Зі святом дітей привітав сам Святий Миколай, побажав їм миру, злагоди та закликав «бути хорошими дітьми, з яких виростуть майбутні народні депутати».

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков також привітав гостей Парламенту з прийдешнім Днем Святого Миколая та новорічно-різдвяними святами. Він зазначив, що свят попереду буде багато і висловив сподівання, що вони минуть добре й мирно.

«Я дуже сподіваюся, що у ваших домівках буле тепло, затишно та комфортно і під час свят, і протягом усього вашого довгого і щасливого життя», - сказав Голова Верховної Ради України і побажав усім, щоб у країні нарешті запанував мир. «Це, мабуть, головне, чого сьогодні так потребує кожна людина і кожна дитина в нашій державі», - додав він.

При цьому Голова Верховної Ради України запевнив, що і він особисто і колеги-депутати робитимуть максимум для того, щоб це сталося і в країні відбулися дійсно позитивні зміни. «Я хочу, щоб через рік ви знову прийшли до стін Верховної Ради, усміхалися. І тоді вже ми з вами будемо говорити про всі ті позитивні зміни, які відбулися у вашому житті», - зазначив Дмитро Разумков.

Голова Парламенту поспілкувався з дітьми та запропонував проголосувати за регламент святкового зібрання. Діти дружно підтримали пропозицію і спробували себе у ролі народних депутатів. Вони проголосували «за мир і щасливе майбутнє України».

Участь у привітанні дітей також взяли народні депутати Дмитро Лубінець, Лариса Білозір, Микола Кучер, Сергій Вельможний, Олександр Сухов та Олександр Лукашев.