Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
16 грудня 2019, 12:22

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ми будемо створювати умови для того, щоб у нашій державі панував закон, - Дмитро Разумков

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп висловив сподівання, що останній пленарний тиждень у 2019 році пройде ефективно та продуктивно. Він анонсував проведення двох парламентських слухань цього тижня: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні» та «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні».

Голова Парламенту також подякував представникам правоохоронних відомств за прогрес у розслідуванні трагічних подій, пов’язаних із вбивством журналіста Павла Шеремета. «Сподіваюсь, що слідство буде йти швидко, ефективно і неупереджено. Зараз представники деяких відомств займають не дуже конструктивну позицію, говорячи про те, що захищаючи батьківщину, люди можуть отримувати індульгенцію на вбивство. Так у демократичній державі бути не може - перед законом усі мають бути рівні», - підкреслив Дмитро Разумков. 

Він наголосив, що героїзм не може давати жодних преференцій перед застосуванням кримінального законодавства і висловив сподівання, що у цій справі не буде тиску на правоохоронні органи. «Ми будемо створювати умови для того, щоб у нашій державі панували закон і незалежний суд», - зазначив Голова Верховної Ради.

    Дмитро Разумков також зауважив, що минулого тижня українці стали свідками нападу на народного депутата на засіданні аграрного комітету. Він наголосив, що така поведінка є ганебною, і висловив сподівання, що правоохоронні органи дадуть свою оцінку таким діям і доведуть цю справу до кінця.

Окрім того, він закликав народних депутатів під час виступів на пленарному засіданні дотримуватись регламенту. «На жаль, іноді в стінах парламенту бувають маніпуляції. Тому, щоб більше не було розмов про те, що комусь нібито вимкнули мікрофон під час виступу, прошу - вкладайтеся в той час, який відведено регламентом», - зазначив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також наголосив на важливості аналізу ефективності впровадження прийнятих законопроектів і нагадав, що з 2020 року в українському Парламенті починає працювати система планування законодавчої діяльності.