Новини

24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше
24 січня 2020, 12:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
24 січня 2020, 10:10

Комітет з питань аграрної та земельної політики за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання розглянув 70 питань

докладніше
23 січня 2020, 17:43

Розвиток освіти має бути одним із пріоритетів для влади, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 17:13

Про початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
23 січня 2020, 15:02

Засідання круглого столу на тему: «Національний природний парк «Голосіївський»: реалії сьогодення та перспективи розвитку» проведено у Верховній Раді

докладніше
23 січня 2020, 14:24

В Україні має бути більше національних виробників, здатних залучати інвестиції, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 12:03

У Криму майорітиме український прапор, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 10:52

Комітет національної безпеки, оборони та розвідки протягом другої сесії розглянув 124 питання

докладніше
23 січня 2020, 09:10

У четвер, 23 січня Голова Верховної Ради України Д.Разумков перебуває з робочою поїздкою у Одеській області

докладніше
22 січня 2020, 18:19

Розвиток суднобудування потребує потужної законодавчої та економічної бази, - Дмитро Разумков

докладніше
22 січня 2020, 18:05

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 листопада 2019, 18:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

 


Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з Прем’єр-міністром Чеської Республіки Андреєм Бабішем. Учасники зустрічі обговорили питання щодо активізації співпраці між Україною і Чеською Республікою.

Голова Верховної Ради повідомив про створення депутатської групи дружби з чеськими парламентаріями. «Сподіваюсь, що депутати частіше спілкуватимуться між собою. Це сприятиме покращенню і поглибленню відносин між парламентами наших країн», - сказав він і запросив чеських депутатів відвідати Україну. 

Дмитро Разумков подякував Прем’єр-міністру Чеської Республіки за сталу підтримку України у питаннях територіальної цілісності і повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.  Він також висловився на підтримку активізації співпраці у рамках "Вишеградської четвірки", групи «Балтік плюс» та залучення до роботи цієї групи інших країн. 

«Це непогана можливість дати поштовх нашій співпраці у міжнародному вимірі, зокрема на полях ПАРЄ. Необхідно спрямовувати наші спільні дії на повернення базових принципів, які закладалися під час створення Ради Європи», - підкреслив Голова Верховної Ради.

Дмитро Разумков також поінформував Андрея Бабіша про особливості законодавчого процесу в Українському Парламенті, зауваживши, що за період від початку роботи Верховної Ради дев’ятого скликання вже ухвалено 86 законів у цілому. 

Голова Парламенту висловив занепокоєння ситуацією із впровадженням «Північного потоку-2» та наголосив на геополітичних безпекових ризиках, пов’язаних із цим проектом. 

Своєю чергою, Прем’єр-міністр Чеської Республіки наголосив на неухильній підтримці України. «Ми засуджуємо анексію Криму, підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України. Чехія беззаперечно на вашому боці», - зазначив він. 

Андрей Бабіш також підкреслив, що обрання нових органів влади з величезним рівнем довіри дозволить Україні бути більш активною, аніж інші країни в Європі. Він передав запрошення від Голови Парламенту Чеської Республіки відвідати Чехію з офіційним візитом.