Новини

24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше
24 січня 2020, 12:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
24 січня 2020, 10:10

Комітет з питань аграрної та земельної політики за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання розглянув 70 питань

докладніше
23 січня 2020, 17:43

Розвиток освіти має бути одним із пріоритетів для влади, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 17:13

Про початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
23 січня 2020, 15:02

Засідання круглого столу на тему: «Національний природний парк «Голосіївський»: реалії сьогодення та перспективи розвитку» проведено у Верховній Раді

докладніше
23 січня 2020, 14:24

В Україні має бути більше національних виробників, здатних залучати інвестиції, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 12:03

У Криму майорітиме український прапор, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 10:52

Комітет національної безпеки, оборони та розвідки протягом другої сесії розглянув 124 питання

докладніше
23 січня 2020, 09:10

У четвер, 23 січня Голова Верховної Ради України Д.Разумков перебуває з робочою поїздкою у Одеській області

докладніше
22 січня 2020, 18:19

Розвиток суднобудування потребує потужної законодавчої та економічної бази, - Дмитро Разумков

докладніше
22 січня 2020, 18:05

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 листопада 2019, 17:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

«Для мене це перша зустріч із такою великою студентською аудиторією, і мені дуже приємно, що вона відбувається саме в моєму рідному виші. Перш за все, хотів би привітати всіх зі святом. Бачу, що у залі багато людей, отже, День студента минув добре», - сказав Голова під час зустрічі.

Дмитро Разумков зауважив, що студентам не завжди здаються корисними предмети, які вони вивчають в університеті. «Але навчання закладає той базис, який робить із нас особистостей. Нарівні з багатьма чинниками - родиною, друзями, вашою першою роботою - все це вас формує. Дехто з вас уже закінчує університет і буде змінювати себе, простір навколо себе і, я сподіваюсь, змінюватиме цю країну», - наголосив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також відзначив важливу роль парламентаризму і змін, які наразі відбуваються у Верховній Раді. «Сьогодні Парламент дуже молодий, дуже вимогливий. Такого не було ніколи в нашій історії і, гадаю, це стане гарним трендом, який дозволить і вам стати частиною змін у країні», - підкреслив він.

Голова Верховної Ради звернув увагу студентів на те, що політика проникає у всі сфери життя. «Ми всі є частиною політики. Якщо ви не займаєтесь політикою - політика займеться вами. Це факт», - наголосив Дмитро Разумков.

Студенти цікавились багатьма питаннями щодо роботи і студентських років Голови, зокрема, шляхами покращення депутатської дисципліни, реінтеграцією Донбасу, мотивацією до навчання, роллю Інституту міжнародних відносин у розвитку міжнародної дипломатії та впровадженням земельної реформи.

«Знаю, що деякі з вас думають про переїзд за кордон. Залишайтесь в Україні. Без вас нашу державу ніхто не збудує», - підкреслив Дмитро Разумков на завершення зустрічі.