Новини

13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше
12 грудня 2019, 18:04

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 листопада 2019, 17:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

«Для мене це перша зустріч із такою великою студентською аудиторією, і мені дуже приємно, що вона відбувається саме в моєму рідному виші. Перш за все, хотів би привітати всіх зі святом. Бачу, що у залі багато людей, отже, День студента минув добре», - сказав Голова під час зустрічі.

Дмитро Разумков зауважив, що студентам не завжди здаються корисними предмети, які вони вивчають в університеті. «Але навчання закладає той базис, який робить із нас особистостей. Нарівні з багатьма чинниками - родиною, друзями, вашою першою роботою - все це вас формує. Дехто з вас уже закінчує університет і буде змінювати себе, простір навколо себе і, я сподіваюсь, змінюватиме цю країну», - наголосив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також відзначив важливу роль парламентаризму і змін, які наразі відбуваються у Верховній Раді. «Сьогодні Парламент дуже молодий, дуже вимогливий. Такого не було ніколи в нашій історії і, гадаю, це стане гарним трендом, який дозволить і вам стати частиною змін у країні», - підкреслив він.

Голова Верховної Ради звернув увагу студентів на те, що політика проникає у всі сфери життя. «Ми всі є частиною політики. Якщо ви не займаєтесь політикою - політика займеться вами. Це факт», - наголосив Дмитро Разумков.

Студенти цікавились багатьма питаннями щодо роботи і студентських років Голови, зокрема, шляхами покращення депутатської дисципліни, реінтеграцією Донбасу, мотивацією до навчання, роллю Інституту міжнародних відносин у розвитку міжнародної дипломатії та впровадженням земельної реформи.

«Знаю, що деякі з вас думають про переїзд за кордон. Залишайтесь в Україні. Без вас нашу державу ніхто не збудує», - підкреслив Дмитро Разумков на завершення зустрічі.