Новини

13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше
12 грудня 2019, 18:04

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 листопада 2019, 14:14

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«В Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», - Олена Кондратюк

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк закликає профільні Комітети з питань свободи слова, гуманітарної та інформаційної політики - розпочати системний діалог з медіа-спільнотою щодо законодавчого врегулювання діяльності ЗМІ.

Під час Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), вона звернула увагу на серйозне занепокоєння медійників та журналістів у зв’язку з останніми ініціативами влади в сфері ЗМІ.

«Мова йде про доручення президента, яке він дав Кабінету міністрів: до кінця 2019 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект щодо врегулювання діяльності медіа в Україні. Зокрема, передбачити розробку стандартів новин», - підкреслила О. Кондратюк.

Аналогічне занепокоєння, за її словами, викликають пропозиції запровадити відповідальність за поширення маніпулятивної інформації та накладати санкції на неприбуткові ЗМІ. Віце-спікерка парламенту закликала обережно та виважено підходити до таких пропозицій.

«На мою думку, нашим двом профільним Комітетам зі свободи слова, гуманітарної та інформаційної політики варто невідкладно розпочати  системний діалог з медіа-спільнотою щодо цього питання. Адже в Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», - зауважила Олена Кондратюк.

Також вона нагадала присутнім, що парламент має запропонувати кандидатури на три вакантні посади членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

«Прошу депутатські фракції і групи, а також Всеукраїнські об'єднання у галузі діяльності ЗМІ до 23 листопада визначитися і подати відповідні кандидатури до Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики», - сказала О. Кондратюк.