Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 листопада 2019, 08:38

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Студенти Української академії лідерства відвідали Верховну Раду і відчули себе у ролі народних депутатів

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся зі студентами «Української академії лідерства». Під час зустрічі він розповів про механізм та особливості роботи українського парламенту та відповів на запитання молоді. Також студенти мали змогу побути в ролі народних депутатів і пройти процедуру ухвалення законопроекту, підготовленого Академією.

«Верховна Рада – це балансуючий, контролюючий орган, де ухвалюються закони нашої держави. Тут є багато думок, багато дискусій, і ключовим є те, що саме в дискусії народжується істина. І до цього треба прагнути», – наголосив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також висловив сподівання, що візит до Верховної Ради допоможе студентам Академії зорієнтуватися, ким вони себе бачать і ким хочуть бути в майбутньому, що вони хочуть, а головне – можуть робити. «Все буде залежати від вас, від вашого вибору. І нехай ваш шлях буде з помилками, з важкими моментами, але я вам бажаю пройти його. Щоб потім, через 5-10-15-50 років, ви розуміли, що обрали свій правильний шлях і пройшли його з гідністю та гордо піднятою головою. Маю надію, що у майбутньому у Верховній Раді також будуть люди, які переживають за свою державу і які будуть думати не про політичні рейтинги, а про те, що вони зробили для країни», – зазначив він.

Під час моделювання процесу розгляду законопроекту Голова Парламенту наголосив на тому, що часто народні депутати у залі просто не голосують. «Гадаю, ви погодитесь, що в народного депутата має бути позиція: він повинен підтримувати, не підтримувати чи утриматись від того чи іншого рішення. І зараз є норма у Верховній Раді України, за якою народний депутат під час засідання має брати участь не менш ніж у 70% голосувань», – повідомив Голова Парламенту студентам.

Дмитро Разумков також відповів на запитання студентів, яких цікавило, як він вирішив стати народним депутатом, як вважає за потрібне комунікувати з громадськістю, і чи має Голова Верховної Ради залишатися нейтральним до представників усіх фракцій. «Не нейтральним, не віддаленим, а скоріше, збалансованим. Дуже важливо розуміти, які ініціативи ти як людина готовий підтримати, а які – ні. І це не залежить від того, яка фракція подала ініціативу», – підкреслив він.