Новини

01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 14:32

Прийнято Постанову "Постанови про звільнення Уманського І. І. з посади Міністра фінансів України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
02 листопада 2019, 08:38

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Студенти Української академії лідерства відвідали Верховну Раду і відчули себе у ролі народних депутатів

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся зі студентами «Української академії лідерства». Під час зустрічі він розповів про механізм та особливості роботи українського парламенту та відповів на запитання молоді. Також студенти мали змогу побути в ролі народних депутатів і пройти процедуру ухвалення законопроекту, підготовленого Академією.

«Верховна Рада – це балансуючий, контролюючий орган, де ухвалюються закони нашої держави. Тут є багато думок, багато дискусій, і ключовим є те, що саме в дискусії народжується істина. І до цього треба прагнути», – наголосив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також висловив сподівання, що візит до Верховної Ради допоможе студентам Академії зорієнтуватися, ким вони себе бачать і ким хочуть бути в майбутньому, що вони хочуть, а головне – можуть робити. «Все буде залежати від вас, від вашого вибору. І нехай ваш шлях буде з помилками, з важкими моментами, але я вам бажаю пройти його. Щоб потім, через 5-10-15-50 років, ви розуміли, що обрали свій правильний шлях і пройшли його з гідністю та гордо піднятою головою. Маю надію, що у майбутньому у Верховній Раді також будуть люди, які переживають за свою державу і які будуть думати не про політичні рейтинги, а про те, що вони зробили для країни», – зазначив він.

Під час моделювання процесу розгляду законопроекту Голова Парламенту наголосив на тому, що часто народні депутати у залі просто не голосують. «Гадаю, ви погодитесь, що в народного депутата має бути позиція: він повинен підтримувати, не підтримувати чи утриматись від того чи іншого рішення. І зараз є норма у Верховній Раді України, за якою народний депутат під час засідання має брати участь не менш ніж у 70% голосувань», – повідомив Голова Парламенту студентам.

Дмитро Разумков також відповів на запитання студентів, яких цікавило, як він вирішив стати народним депутатом, як вважає за потрібне комунікувати з громадськістю, і чи має Голова Верховної Ради залишатися нейтральним до представників усіх фракцій. «Не нейтральним, не віддаленим, а скоріше, збалансованим. Дуже важливо розуміти, які ініціативи ти як людина готовий підтримати, а які – ні. І це не залежить від того, яка фракція подала ініціативу», – підкреслив він.