Новини

08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 15:00

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав керівництво НАЗК про стан підготовки до запуску реєстру політичних публічних фінансів (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 08:49

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 листопада 2019, 16:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Новий Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний був представлений очільникам структурних підрозділів

 

У п'ятницю, 1 листопада, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков представив Вячеслава Штучного, нового Керівника Апарату Верховної Ради України, очільникам структурних підрозділів Апарату ВРУ. За відповідну Постанову Парламенту про призначення Вячеслава Штучного 20 вересня проголосувало 340 народних депутатів. 

 

«Ми стоїмо перед викликами і важливими задачами. Зміни в роботі Парламенту  будуть торкатись не лише народних депутатів, а й Апарату Верховної Ради, який організовує їхню роботу. І Апарат має рухатися та змінюватися з такою самою швидкістю, як і сама Рада, тож бажаю новопризначеному керівнику успіхів та, головне - результатів»,- зазначив Голова Парламенту.

 

Перший Заступник Голови Верховної Ради України  Руслан Стефанчук  наголосив, що  спільна задача, яка стоїть перед Верховною Радою, – це створення парламентської спільноти і реформа  Апарату, зокрема, запровадження електронних технологій в роботу Верховної Ради. «Безперечно,  Верховна Рада – це єдиний законодавчий орган України, і його функціонал, визначений Конституцією України, є надзвичайно важливим. Я бажаю новому керівнику зберегти цей функціонал, примножити його і зробити роботу парламенту комфортною».

 

Заступниця Голови Верховної Ради України  Олена Кондратюк  наголосила, що  «Апарат Парламенту – це достатньо консервативний орган. Ми повинні розуміти, що інновації, які будуть впроваджені, націлені не на короткий період часу, і не на одне скликання Верховної Ради, тому до них потрібно підходити виважено та з розумінням їхнього впливу». 

 

Вячеслав Штучний подякував керівництву ВРУ та народним депутатам України за довіру та підтримку, і  зазначив, що робота з основних напрямків реформи триває вже понад місяць і команді вдалося досягти певних поставлених цілей. 

 

«Люди - це головний ресурс та рушій змін. В Апараті Верховної Ради України мають працювати найкращі: професійні, порядні і патріотичні громадяни, які завжди націлені на результат», - зазначає Керівник Апарату ВРУ. 

 

Вячеслав Штучний проінформував, що найближчим часом в Апараті Верховної Ради заплановано проведення функціонального та  фінансового аудиту, а також буде розроблено і надано на розгляд парламенту законопроект про парламентську службу для її незалежної роботи та максимальної ефективності внутрішніх процесів.